Новини та спорт

Партнери

Допоможемо Разом!

4dituna

Тріолан

media_triolan

60 років ХОДТРК

2_60-LET-OTB

90 років радіо

3radio90

Доменні імена

imena

Розробка та просування сайтів

logo111

Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Золотий фонд
10:00 Технічна перерва
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:05 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф « Жива природа
17:00 Сьогодення
17:10 Д/ф “ Вердикт історії»
18:10 Спорттиждень
18:35 Бізнес- клас
19:00 Сьогодення
19:15 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа»
20:00 На часі
20:30 Сьогодення
20:50 Д/ф «Жива природа»
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 ПРОФІЛАКТИКА (аналог з 9.00 до 16.00)
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф « Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Д/ф «Вердикт історії»
18:10 Спорттиждень
18:35 Бізнес- клас
19:00 Сьогодення
19:15 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа»
20:00 На часі
20:30 Сьогодення
20:50 Д/ф «Жива природа »
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф « Жива природа »
17:00 Сьогодення
17:05 До справи
17:35 Форум
17:55 Маленька перерва
18:05 Харків спортивний
18:15 Парк культури
18:30 Покоління успіху
18:45 Інновації
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа»
20:00 Спорттиждень
20:30 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Д/ф «Незвичайна наука»
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф «Жива природа »
17:00 Сьогодення
17:05 До справи
17:35 Форум
17:55 Маленька перерва
18:05 Харків спортивний
18:15 Парк культури
18:30 Покоління успіху
18:45 Інновації
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа»
20:00 Спорттиждень
20:30 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф «Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Наші гроші
17:40 Рюкзачок
17:55 Classik концерт
18:30 Мультфільм
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф « Жива природа
20:00 Покоління успіху
20:15 Харків спортивний
20:30 Сьогодення
20:50 Проекти спільного виробництва
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
12:30 Харків спортивний
12:50 На часі
13:15 Д/ф «Жива природа»
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:50 Д/ф «Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Наші гроші
17:40 Рюкзачок
17:55 Classik концерт
18:30 Мультфільм
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа»
20:00 Покоління успіху
20:15 Харків спортивний
20:30 Сьогодення
20:50 Проекти спільного виробництва
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
16:50 Д/ф «Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Складна розмова
17:40 Культурна столиця
18:05 Стадіон
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф « Жива природа
20:00 Бізнес- клас
20:30 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
12:30 Бізнес- клас
12:55 Д/ф «Незвичайна наука»
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
16:50 Д/ф «Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Складна розмова
17:40 Культурна столиця
18:05 Стадіон
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф « Жива природа
20:00 Бізнес- клас
20:30 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
16:45 Д/ф « Жива природа »
17:00 Сьогодення
17:10 Схеми
17:40 Стадіон
17:55 Мульфільм
18:20 Рюкзачок
18:35 На часі
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:40 Проекти спільного виробництва
19:50 Д/ф « Жива природа »
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Сьогодення
07:35 Твій ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Твій ранок
08:30 Сьогодення
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Вердикт історії»
10:00 Технічна перерва
12:30 Доброго вам здоров‘я
13:00 Д/ф «Незвичайна наука»
13:30 Сьогодення
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
16:45 Д/ф « Жива природа»
17:00 Сьогодення
17:10 Схеми
17:40 Стадіон
17:55 Мультфільм
18:20 Рюкзачок
18:35 На часі
19:00 Сьогодення
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:40 Проекти спільного виробництва
19:50 Д/ф « Жива природа »
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Ранкове шоу
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Тема дня
14:00 Т/с «Роксолана»
17:00 Форум
17:20 Маленька перерва
17:30 Сlassik концерт
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Сьогодення
19:30 Тема дня
20:00 Розсекречена історія
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Ранкове шоу
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:30 Тема дня
14:00 Т/с «Роксолана»
17:00 Форум
17:20 Маленька перерва
17:30 Сlassik концерт
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Сьогодення
19:30 Тема дня
20:00 Розсекречена історія
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Казки Лірника
08:10 Як це
08:25 Як це
08:40 Школа Мері Поппінс
09:00 Ранкове шоу
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Про закон
13:45 Тема дня
14:15 Т/с «Роксолана»
16:10 Фольк-діти
16:50 М/ф «Друзі Янголів»
17:00 Світло
17:35 Х/ф «Клятва Мадо»
19:00 Роздягалка
19:30 Культурна столиця
20:00 Розсекречена історія
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Казки Лірника
08:10 Як це
08:25 Як це
08:40 Школа Мері Поппінс
09:00 Ранкове шоу
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:30 Про закон
13:45 Тема дня
14:15 Т/с «Роксолана»
16:10 Фольк-діти
16:50 Мультфільм
17:00 Світло
17:35 Х/ф «Клятва Мадо»
19:00 Роздягалка
19:30 Культурна столиця
20:00 Розсекречена історія
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
13:00 Харків online день
14:50 Покоління успіху
15:15 На часі
15:40 Мультфільм
15:55 Проекти спільного виробництва
16:10 Культурна столиця
16:35 Т/с “Гранд готель ” 12+
17:50 Спорттиждень
18:20 Бізнес- клас
18:50 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:30 Мистецтво муз
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
12:00 Д/ф «Незвичайна наука»
12:25 Парк культури
12:40 Золотий фонд
12:55 Проекти спільного виробництва
13:00 Харків online день
14:50 Покоління успіху
15:15 На часі
15:40 Мультфільм
15:55 Проекти спільного виробництва
16:10 Культурна столиця
16:35 Т/с “Гранд готель ” 12+
17:50 Спорттиждень
18:20 Бізнес- клас
18:50 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:30 Мистецтво муз
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:45 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Спорттиждень
15:45 Мультфільм
16:00 Сьогодення
16:10 Бізнес- клас
16:35 Т/с “Гранд готель ” 12+
18:00 Мультфільм
18:30 Харків спортивний
18:45 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
12:00 Д/ф «Незвичайна наука»
12:25 Золотий фонд
12:45 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:45 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Спорттиждень
15:45 Мультфільм
16:00 Сьогодення
16:10 Бізнес- клас
16:35 Т/с “Гранд готель ” 12+
18:00 Мультфільм
18:30 Харків спортивний
18:45 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:40 Т/с “Гранд готель ” 12+
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Харків спортивний
15:30 «Ялинка на воді»
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Т/с “Гранд готель ” 12+
17:50 Громадська експертиза
18:30 Проекти спільного виробництва
18:45 За кермом
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:40 Т/с “Гранд готель ” 12+
12:00 Д/ф «Незвичайна наука»
12:25 Золотий фонд
12:40 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Харків спортивний
15:30 «Ялинка на воді»
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Т/с “Гранд готель ” 12+
17:50 Громадська експертиза
18:30 Проекти спільного виробництва
18:45 За кермом
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 За кермом
15:35 Мультфільм
15:45 Проекти спільного виробництва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 Форум
16:45 Маленька перерва
16:50 Т/с “Гранд готель ” 12+
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:45 Т/с “Гранд готель ” 12+
12:00 Д/ф «Незвичайна наука»
12:25 Золотий фонд
12:45 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 За кермом
15:35 Мультфільм
15:45 Проекти спільного виробництва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 Форум
16:45 Маленька перерва
16:50 Т/с “Гранд готель ” 12+
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:30 Т/с “Гранд готель ” 12+
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Стадіон
15:35 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Всезнайко
16:30 Animals
16:45 Про закон
17:00 Благодійний концерт «Класична феєрія»
18:45 Харків національний
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука»
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Харків online ранок
08:00 Сьогодення
08:05 Харків online ранок
08:30 Т/с “Гранд готель ” 12+
12:00 Д/ф «Незвичайна наука» 10 с
12:25 Золотий фонд
12:45 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
14:55 До джерел
15:00 Тема дня
15:20 Стадіон
15:35 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Всезнайко
16:30 Animals
16:45 Про закон
17:00 Благодійний концерт «Класична феєрія»
18:45 Харків національний
19:00 Сьогодення
19:15 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Д/ф «Незвичайна наука» 10 с
20:25 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Проекти спільного виробництва
08:00 Сьогодення
08:10 Х/ф «Кохання-це слово із семи букв»
09:30 Інновації
09:45 Рюкзачок
10:00 Технічна перерва
13:00 Громадська експертиза
13:40 Тема дня
14:00 Баскетбол. Суперліга. «Авантаж-Політехнік»-«Хімік»
15:40 Всезнайко
15:55 Animals
16:10 Ялинка на воді
16:40 Д/ф «1000 днів для планети»
17:25 Парк культури
17:40 Форум
18:00 Маленька перерва
18:05 Харків національний
18:20 Територія погляду
18:45 Покоління успіху
19:00 Сьогодення
19:20 Тема дня
19:40 Мультфільм
20:00 Classik концерт
20:30 На часі
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Проекти спільного виробництва
08:00 Сьогодення
08:10 Х/ф «Кохання-це слово із семи букв»
09:30 Інновації
09:45 Рюкзачок
10:00 Технічна перерва
12:00 За кермом
12:15 Стадіон
12:30 Культурна столиця
13:00 Громадська експертиза
13:40 Тема дня
14:00 Баскетбол. Суперліга. «Авантаж-Політехнік»-«Хімік»
15:40 Всезнайко
15:55 Animals
16:10 Ялинка на воді
16:40 Д/ф «1000 днів для планети»
17:25 Парк культури
17:40 Форум
18:00 Маленька перерва
18:05 Харків національний
18:20 Територія погляду
18:45 Покоління успіху
19:00 Сьогодення
19:20 Тема дня
19:40 Мультфільм
20:00 Classik концерт
20:30 На часі
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:30 Проекти спільного виробництва
08:00 Баскетбол.Суперліга.»Авантаж-Політехнік»- »Хімік»
09:45 Покоління успіху
10:00 Технічна перерва
13:00 Тема дня
13:20 Проекти спільного виробництва
13:30 Парк культури
13:45 Інновації
13:55 Баскетбол.Суперліга. «Авантаж-Політехнік»-»БІПА-Одеса»
16:00 Classik концерт
16:30 Спорттиждень
17:00 Х/ф «Пощастить у коханні»
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Територія погляду
20:00 Мультфільм
20:30 Проекти спільного виробництва
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:30 Проекти спільного виробництва
08:00 Баскетбол.Суперліга.»Авантаж-Політехнік»- »Хімік»
09:45 Покоління успіху
10:00 Технічна перерва
12:00 Про закон
12:15 Мультфільм
12:45 Харків спортивний
13:00 Тема дня
13:20 Проекти спільного виробництва
13:30 Парк культури
13:45 Інновації
13:55 Баскетбол.Суперліга. «Авантаж-Політехнік»-»БІПА-Одеса»
16:00 Classik концерт
16:30 Спорттиждень
17:00 Х/ф «Пощастить у коханні»
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Територія погляду
20:00 Мультфільм
20:30 Проекти спільного виробництва