Новини та спорт

Партнери

Допоможемо Разом!

4dituna

Тріолан

media_triolan

60 років ХОДТРК

2_60-LET-OTB

90 років радіо

3radio90

Доменні імена

imena

Розробка та просування сайтів

logo111

Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Проекти спільного виробництва
11:00 Х/ф «Аршин мал алан»
12:35 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Життя ще простіше
16:35 Спілкуємось англійською
17:00 Т/с “Пані покоївка”
17:45 Мультфільм
18:00 Спорттиждень
18:30 Бізнес-клас
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Х/ф «Кармалюк»
03:35 Проекти спільного виробництва
03:40 Територія погляду
04:10 Водне поло. Чемпіонат України. Збірна Харківської обл.- «Динамо» (Львів). 1, 2 гра фінальної серії
06:00 Т/с “Пані покоївка”
06:45 Проекти спільного виробництва
06:50 Сьогодення
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Проекти спільного виробництва
11:00 Х/ф «Аршин мал алан»
12:35 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Життя ще простіше
16:35 Спілкуємось англійською
17:00 Т/с “Пані покоївка”
17:45 Мультфільм
18:00 Спорттиждень
18:30 Бізнес-клас
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:45 Спорттиждень
11:15 Чемпіонат Україниз футболу. Жінки
12:45 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Життя ще простіше
15:30 Мистецтво муз
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
17:00 Т/с “Пані покоївка”
17:45 Мультфільм
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online день
05:35 Проекти спільного виробництва
06:00 Т/с “Пані покоївка”
06:50 Сьогодення
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:45 Спорттиждень
11:15 Чемпіонат Україниз футболу. Жінки
12:45 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Життя ще простіше
15:30 Мистецтво муз
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
17:00 Т/с “Пані покоївка”
17:45 Мультфільм
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Спілкуємось англійською
09:30 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Харків спортивний
10:30 Молодіжний портал
11:00 Х/ф «Запорожець за Дунаєм»
12:35 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
14:55 До джерел
15:00 Парк культури
15:15 Проекти спільного виробництва
15:30 Культурна столиця
16:00 Х/ф «Пишка»
17:00 Т/с «Пані покоївка»
17:50 Громадська експертиза
18:30 Рюкзачок
18:45 Фабрика ідей
19:00 Сьогодення
19:25 За кермом
19:40 Тема дня
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online день
05:35 Проекти спільного виробництва
06:00 Т/с “Пані покоївка”
06:50 Сьогодення
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:45 Спорттиждень
11:15 Чемпіонат Україниз футболу. Жінки
12:45 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Життя ще простіше
15:30 Мистецтво муз
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
17:00 Т/с “Пані покоївка”
17:45 Мультфільм
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Фабрика ідей
10:35 Рюкзачок
10:45 За кермом
11:00 Х/ф “Острів скарбів”
12:25 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Не підлягає забуттю
15:30 Молодіжний портал
16:00 Сьогодення
16:15 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Форум
16:50 Маленька перерва
17:00 Харківський вимір
18:00 Pro-закон
18:15 Проекти спільного виробництва
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:30 Грані історії
19:40 Тема дня
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Проекти спільного виробництва
02:30 Харків online
05:35 Проекти спільного виробництва
06:00 Т/с “Пані покоївка”
06:50 Проекти спільного виробництва
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
08:45 Проекти спільного виробництва
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Фабрика ідей
10:35 Рюкзачок
10:45 За кермом
11:00 Х/ф “Острів скарбів”
12:25 Проекти спільного виробництва
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Не підлягає забуттю
15:30 Молодіжний портал
16:00 Сьогодення
16:15 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Форум
16:50 Маленька перерва
17:00 Харківський вимір
18:00 Pro-закон
18:15 Проекти спільного виробництва
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:30 Грані історії
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення

Цифрове телебачення

Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Мультфільм
10:45 Не підлягає забуттю
11:15 Х/ф “Діти капітана Гранта”
12:40 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Фабрика ідей
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Схід -Захід
16:30 ВсеЗнайКо
16:40 Animals
17:00 Т/с «Пані покоївка»
17:45 Мультфільм
18:30 Разом
18:50 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:40 Тема дня

Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online
05:35 Проекти спільного виробництва
06:00 Т/с”Пані покоївка”
06:50 Сьогодення
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Мультфільм
10:45 Не підлягає забуттю
11:15 Х/ф “Діти капітана Гранта”
12:40 Мультфільм
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Фабрика ідей
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Схід -Захід
16:30 ВсеЗнайКо
16:40 Animals
17:00 Т/с «Пані покоївка»
17:45 Мультфільм
18:30 Разом
18:50 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення

Цифрове телебачення

Час Назва програми
09:00 Доброго Вам здоров‘я
09:30 Культурна столиця
10:00 Тема дня
10:20 Схід захід
10:35 Х/ф «П ятнадцятирічний капітан»
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 Всезнайко
12:45 Animals
13:00 Громадська експертиза
13:40 Не підлягає забуттю
14:05 Х/ф «Кам яна квітка»
15:30 Харків спортивний
15:45 Разом
16:00 Блага звістка з Ріком Реннером
16:30 Classic концерт
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду

Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online
05:25 Х/ф «Мартин Боруля»
07:00 Спілкуємось англійською
07:30 Рюкзачок
07:45 Проекти спільного виробництва
08:00 Вечірня кава
08:20 По суті
08:40 За кермом
09:00 Доброго Вам здоров‘я
09:30 Культурна столиця
10:00 Тема дня
10:20 Схід захід
10:35 Х/ф «П ятнадцятирічний капітан»
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 Всезнайко
12:45 Animals
13:00 Громадська експертиза
13:40 Не підлягає забуттю
14:05 Х/ф «Кам яна квітка»
15:30 Харків спортивний
15:45 Разом
16:00 Блага звістка з Ріком Реннером
16:30 Classic концерт
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм

Цифрове телебачення

Час Назва програми
09:00 Бізнес клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:30 Територія погляду
11:00 ВсеЗнайКо
11:15 Animals
11:30 Проекти спільнго виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Життя ще простіше
13:40 МС рекомендує
14:00 Х/ф “Попелюшка”
15:20 Проекти спільного виробництва
15:30 Харківський вимір
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз

Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Проекти спільного виробництва:Концерт “Love is”
04:00 Проекти спільнго виробництва
04:20 Х/ф «Школа лихослів я»
07:00 Доброго вам здоров‘я
07:30 Х/ф “Іудушка Головльов”
09:00 Бізнес клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:30 Територія погляду
11:00 ВсеЗнайКо
11:15 Animals
11:30 Проекти спільнго виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Життя ще простіше
13:40 МС рекомендує
14:00 Х/ф “Попелюшка”
15:20 Проекти спільного виробництва
15:30 Харківський вимір
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм

Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Мультфільм
10:45 Не підлягає абуттю
11:15 Х\ф «Маскарад»
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Фабрика ідей
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:15 Харків національній
16:30 Всезнайко
16:45 Animals
17:00 Т/с «Пані покоївка»
17:45 Мультфільм
18:35 Герої нашого часу
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online
05:30 Проекти спільного виробництва
06:00 Т/с «Пані покоївка»
06:50 Сьогодення
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Мультфільм
10:45 Не підлягає абуттю
11:15 Х\ф «Маскарад»
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Фабрика ідей
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:15 Харків національній
16:30 Всезнайко
16:45 Animals
17:00 Т/с «Пані покоївка»
17:45 Мультфільм
18:35 Герої нашого часу
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення

Цифрове телебачення

Час Назва програми
09:00 Доброго Вам здоров‘я
09:30 Культурна столиця
10:00 Тема дня
10:20 Х\ф «Міклухо-Маклай»
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 Всезнайко
12:45 Animals
13:00 Громадська експертиза
13:40 Не підлягає забуттю
14:05 Х/ф «Насреддін у Бухарі»
15:30 Стадіон
15:45 Разом
16:00 Блага звістка з Ріком Реннером
16:30 Мистецтво муз
17:00 Герої нашого часу
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:45 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду

Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Харків online
05:30 Х\ф «Острів скарбів»
07:00 Спілкуємось англійською
07:30 Рюкзачок
07:40 Проекти спільного виробництва
08:00 Вечірня кава
08:20 По суті
08:40 За кермом
09:00 Доброго Вам здоров‘я
09:30 Культурна столиця
10:00 Тема дня
10:20 Х\ф «Міклухо-Маклай»
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 Всезнайко
12:45 Animals
13:00 Громадська експертиза
13:40 Не підлягає забуттю
14:05 Х/ф «Насреддін у Бухарі»
15:30 Стадіон
15:45 Разом
16:00 Блага звістка з Ріком Реннером
16:30 Мистецтво муз
17:00 Герої нашого часу
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:45 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм

Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Animals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Життя ще простіше
13:40 МС рекомендує
14:00 Чемпіонат України зфутболу. Жінки
15:30 Проекти спільного виробництва
16:15 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництв
18:15 Герої нашого часу
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:30 Концерт Олени Білоконь
04:45 Х/ф «Тарас Шевченко»
06:35 Проекти спільного виробництва
07:00 Доброго вам здоров‘я
07:30 Х/ф «Том Сойер”
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Animals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Життя ще простіше
13:40 МС рекомендує
14:00 Чемпіонат України зфутболу. Жінки
15:30 Проекти спільного виробництва
16:15 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництв
18:15 Герої нашого часу
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм