Зникнення журналіста – рік як пропав головний редактор газети "Новий стиль" Василь Климентьєв

Сьогодні – рік як зник без вісти Василь Климентьєв, харківський журналіст, головний редактор газети Новий Стиль. Журналіст поїхав з дому з невідомим чоловіком, на сріблястому БМВ. Відтоді його ніхто не бачив. Трохи згодом в порожньому човні посеред Печенізького водосховища знайшли мобілку Василя Климентьєва. Проте, пізніше з’ясувалось – телефон чужий, журналістові належала лише сім-картка. Правоохоронці неоднаразово заявляли – пошуки не припиняють. Наразі, у цій справі в розшук оголошені двоє чоловіків, один з них – колишній співробітник системи МВС. Саму справу розслідують столичні правоохоронці. З кількох версій, що вже розглянуті, лишилась основна – професійна діяльність Василя Климентьєва. Колега журналіста Петро Матвієнко вважає – міліція мала спрацювати ефективніше.

Петро Матвієнко, заст. головного редактора газети “Новий стиль”

Посравнению с августом прошлого года ни на сантиметр дело не продвинулось. Почему? Да потому что с самого начала следствие пошло по тому пути, по которому его пытались увести виновники.

Іншої думки в Генпрокуратурі України. Очільник відомства Віктор Пшонка, виступаючи наприкінці року у парламенті заявив, справа про зникнення Василя Климентєва буде розкрита. У прогнозах чи є шанси знайти журналіста живим – правоохоронці обережні. Кримінальну справу відкрили за статею, що передбачає відповідальність за навмисне вбивство.

 

Вадим Шевякін