"Знай наших" – у музеї Шульженко представлено світлини відомих харків'ян

“Знай наших”. А їх багато – від Людмили Гурченко до славетного Попандопуло – вони всі народилися в Харкові. 33 світлини відомих харків’ян сучасності і минулого представили в музеї Клавдії Шульженко.

 

Валерій Болотов, почесний член спілки письменників України

У каждого свой город в сердце есть. И каждый им по-своему гордиться. И я скажу вам, выпала нам честь на землю харьковчанами свалиться.

Дехто з них харків’янином є від народженням, дехто за покликом душі. Людмила Гурченко, Клавдія Шульженко – їх знають і люблять земляки. А з того, що Михайло Водяний, привабливий хитрун Попандопуло з “Весілля в Малинівці”, теж народився в нашому місті здивувалися навіть співробітники музею.

Олена Гросу, директор музею “Видатних харків’ян” ім.К.І.Шульженко

Одесситы его всегда считают своим. Да, работах в Одесском театре оперетты, но родился он в Харькове, здесь он учился, школу оканчивал.

Знавці бідкаються, мовляв не знають харків’яни про своїх видатних земляків, тож і організували цю виставку-презентацію “Знай наших”.

Віталій Власко, харків’янин

Не знают, не помнят. Ну разве что вот Гурченко, Бугримова. ну вот этих знают. Что Быков где-то в Харькове учился, работал. Это знают. А вот даже того же Мулермана знают не очень много людей.

Той же Амвросій Бучма, видатний радянський актор і режисер, теж працював у Харкові. Саме його образ втілений у пам’ятнику Тараса Шевченка, що є символом Харкова. Відкрити для себе відомих земляків пропонують організатори виставки.

 

Вікторія Котова