Зловмисники, переодягнені в міліціонерів, катували жінку

фото www.police.kharkov.ua

“Правоохоронці” увірвались до квартири 55-річної жінки та вимагали у господарки гроші.

Інцидент стався 19 вересня. Чоловіки  представились працівниками міліції. Коли господарка відчінила двері,   “правоохоронці”  увірвались до квартири. За словами потерпілої, один зі зловмисників тримав її за руки, а другий, діставши із сумки паяльник, нагрів його та притулив до її обличчя, вимагаючи  гроші. На крики з іншої кімнати вибігла донька. Побачивши невідомих, вона кинулася до телефону, аби викликати міліцію, але нападники завадили їй це зробити. Постраждала, скориставшись моментом, вибігла з квартири та попросила сусідів викликати допомогу.
Зловмисників затримали по  гарячих слідах. Ними виявилися два 24-річні чоловіки та дві жінки (44-х та 33-х років). У них були вилучені речові докази. Затримані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.
Як встановило слідство, чоловіки та одна з жінок того дня разом випивали. Один з чоловіків прийшов до своєї матері, яка працює у продовольчому кіоску. Вона нібито розповіла, що не дорахувалася грошей у касі та припустила, що їх викрала її змінниця. Чоловік вирішив повернути ці кошти. Він швидко вигадав злочинний план і приступили до його реалізації. Втім, виявилося, що ніякої недостачі не було.
Слідчим відділом РВ порушена кримінальна справа за статтею розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Затриманим загрожує  позбавленням волі строком від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна – повідомляє прес-служба обласного управління МВС.
За самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане із вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь одному з затриманих загрожує покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців чиобмеження волі на строк до трьох років.

Анастасія Горєлкіна