Злагоджена робота правоохоронців на час проведення ЄВРО у Харкові

Міліціянти Південної залізниці, транспортна міліція та кінологи на час проведення Єврочемпіонату посилено контролюють громадський порядок на всіх залізничних станціях Харкова та області.

 

Тиждень чемпіонату без пригод. Саме так відбулися перші сім днів Єврочемпіонату з футболу у Харкові та області. Наразі основне завдання правоохоронців слідкувати за громадським порядком. Зокрема на всіх залізничних станціях Харкова та області. Бо саме тут, за словами правоохоронців, найбільший потік фанів як іноземних так і українських.

Андрій Мельниченко, начальник Управління МВС України на Південній залізниці

Залізничні війська це невід’ємна частина процесу, хоча у нас різні відомства, але це дуже, на мій погляд, серйозна демонстрація, коли всі державні відповідні служби працюють в одному напрямку, забезпечують правопорядок під час проведення чемпіонату.

Зброю та вибухівку шукають собаки. За цей тиждень гострий нюх чотирилапих правоохоронців нічого підозрілого не знайшов. Задля безпеки у поїздах у не матчеві дні знаходиться наряд з двох патрульних міліціонерів, які добре володіють англійською. А в період матчів їх чисельність збільшується в кілька разів. Зокрема, це стосується потягів, що прямують з Харкова до Києва та інших міст, де проходять ігри єврочемпіонату.

Олександр Рибалов, командир 36-го об’єднаного загону Держспецслужби транспорту

Патрулювання вокзалів – Південий вокзал, Левада, Основа, Балаклія, Зміїв, Люботин і на допомогу стюартам у супроводі потягів Хюндай по три офіцера найбільш підготовлені з англійської мови залучаются для патрулювання.

Єлизавета Дергачова