Зірки боксу світового рівня на святі смт Бабаї

Зірки боксу світового рівня, виставка військової техніки та яскравий фейєрверк. В селищі Бабаї Харківського району справили подвійне свято – шістдесят восьму річницю визволення від фашистів та День селища, адже в нього за плечима – більше як трьохсотрічна історія.

 

В селищі Бабаї Харківського району подвійне свято. Відзначають шістдесят восьму річницю визволення селища від фашистських загарбників та День заснування Бабаїв. В селища – більше як трьохсотрічна історія.

Любов, жителька смт Бабаї

Как-то радостно на душе. Хочется прийти, со всеми посмотреть фейерверк, отметить праздник.

День визволення селища від фашистів – традиційно найголовніше свято місцевого рівня, розповідає Олександр Мороз, селищний голова. На центральну площу приходять чи не всі місце жителі – від найменших до людей поважного віку. Тож, при складанні програми святкувань у селищній раді намагаються врахувати всі смаки. Родзинки цьогорічного дійства – спортивна тематика та виставка військової техніки.

Олександр Мороз, селищний голова смт Бабаї

Сегодня мы пригласили выставку военной техники, батуты для детишек, караоке. Впервые делаем спортивный праздник, где мы пригласили карате, футболистов, боксёров.

Завітали до Бабаїв і спортивні зірки світового рівня – чемпіон світу з тайландського боксу Дмитро Безус та чемпіон Європи з боксу Сергій Федченко. Спортсмени кажуть, на розваги часу, зазвичай, лишається обмаль. Та й спортивний режим диктує певні обмеження. Проте, коли “вікно” у виступах чи то тренуваннях таки з’являється, відпочивають хлопці залюбки.

Дмитро Безус, чемпіон світу з тайландського боксу

Атмосфера очень нравится, праздник это весело, хорошо и положительно. На таких мероприятиях бываю не сказать чтобы часто, ну когда случается – я всегда этому рад и это для меня честь.

Сергій Федченко, чемпіон Європи з боксу

Тут проживает много моих друзей, тренер тут – у него дача, семья. Так что здесь часто бываю в гостях. И когда узнал что праздник – сразу принял участие в нём.

Найбільше питань до спортсменів – в найменших жителів селища. Адже, світові зірки боксу на власному прикладі довели – власною працею та самодисципліною можливо домогтися успіху та добробуту в житті.

 

Олексій Кулаков