Житель Харківщини налагодив виробництво паливно-мастильних матеріалів з краденого газу (фото)

Житель Харківщини створив вдома міні-підприємство з виробництва паливно-мастильних матеріалів з викраденого з газорозподільчої мережі природнього газу. Сума завданого збитку складає близько 2 млн.грн., – повідомили в поліції.

кравгаз1

До чергової частини Валківського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що нібито в одному з будинків в селищі Огульці чоловік краде газ. Приїхавши за адресою, правоохоронці виявили втручання в газову мережу шляхом порушення цілісності конструкції газопроводу. Також по всій території домоволодіння за допомогою полімерних труб була зроблена газова розвідка до газових приладів.  Окрім цього, в гаражі поліцейські знайшли обладнання, зовні схоже на те, що використвується  для переробки природного газу в рідкі вуглеводороди.
39-річний правопорушник під час опитування продемонстрував неабиякі професійні знання та навички в газопереробній галузі, але на питання слідчих з приводу розкрадання відмовився надавати будь-які пояснення.


Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі на строк до 6 років. Опитані свідки, призначені відповідні експертизи. Слідство триває.