Завдяки укладеним контрактам “Турбоатом” завантажений роботою на роки вперед

“Турбоатом” підписав контракти на 5,5 млрд.грн. Угоди стосуються постачання та вдосконалення обладнання на українських АЕС і ТЕС.

турбогройсман

Зокрема, йдеться про узгодження з Енергоатомом постачання впродовж 5-ти років обладнання для українських АЕС, вартістю близько 100 млн.дол. Окрім цього, для Слов’янської ТЕС Турбоатом виготовить турбіну К-330. Також разом з Енергоатомом та компанією Westinghouse Electric завод візьме участь в 5-річному проекті з модернізації діючих енергоблоків.

Віктор Суботін – гендиректор ПАТ “Турбоатом”

Элементы проточной части, которую мы разработали самостоятельно на Турбоатоме. И поставим российский блок. Тем самым обеспечим полное импортозамещение, и самое главное мы обеспечим прирост мощностей этих блоков на 10 процентов. Тем самым программа энергомоста Украина ЕС – экспорт электроенергии в ЕС будет обеспечена этим техническим решением.

Угоди підписали під час всеукраїнської наради щодо стратегічних напрямків машинобудування, участь в ній взяв і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він відвідав підприємство Електроважмаш та цехи Турбоатому. За словами прем’єра, підписаний меморандум з Вестінгауз Електрик, дозволить модернізувати українські атомні енергоблоки. Окрім цього, підписання угод дозволить дати роботу пятнадцятьом тисячам людей впродовж трьох років.

Володимир Гройсман – прем’єр-міністр України

Це означає, шо ми можемо більше виробляти більше чистої атомної енергії, шляхом такої модернізації. Ті контракти, які сьогодні підписані, це означає, що у нас вся атомна енергетика буде сьогодні модернізована. Крім того, зараз є енергоміст Україна-ЄС, по якому ми будемо експортувати нашу електроенергію. Так от цей проект також надає можливості.

Нині “Турбоатом” має достатньо замовлень, кажуть на підприємстві. Середня зарплатня тут становить 10 тис.грн.

Віктор Суботін – гендиректор ПАТ “Турбоатом”

Мы сегодня имеем полностью цикл производства современного оборудования, с подготовленными специалистами, которые на этом оборудовании работают. Это дало возможность справиться с задачами, это дает возможность нам поддерживать высокие социальные стандарты, заработная плата постоянно растет. Только в этом году мы рост заработной платы обеспечиваем на 20 процентов.

“Турбоатом” найбільший в Україні виробник турбінного обладнання, в якому більше як три чверті акцій належить державі.

.Діана Корсун