Заохотити молодих журналістів та відкрити “друге дихання” у досвідчених – конкурс пам’яті Бориса Ланевського (фото, відео)

Конкурс пам’яті легендарного журналіста. На Харківщині запровадили конкурс для спортивних журналістів, присвяченого пам’яті Заслуженого журналіста України, спортивного журналіста та коментатора Бориса Павловича Ланевського. Взяти участь в конкурсі можуть не лише досвідчені журналісти, а й початківці. Головне, розповідати про спорт і любити спорт так, як це робив Борис Ланевський.

Спонукати до творчості молодих журналістів, та відкрити друге дихання у вже досвідчених – на засіданні відділенні Національного олімпійського комітету в Харківській області запровадили конкурс серед спортивних журналістів області, присвячений пам`яті Заслуженого журналіста України Бориса Ланевського.

Віктор Христоєв – голова ГО «Відділення НОК в Харківській області»

На примере такого человека, Заслуженного журналиста Украины, спортсмена, мастера спорта по баскетболу, кстати, мне еще довелось играть с Борисом Павловичем в баскетбол. Поэтому я думаю, мы должны воспитывать еще не одно поколение и работников спорта, и стремиться, чтобы отдельные наши журналисты доростали до того уровня, как наш Борис Павлович, и превзошли этот уровень.

За своє життя Борис Ланевський провів сотні прямих трансляцій різноманітних матчів та змагань, встиг попрацювати на двох Олімпіадах, при цьому, ніколи не забував про молоді кадри – навпаки, допомагав їм знайти себе в спортивній журналістиці, кажуть учні Бориса Ланевського.

Микола Нестеренко – керівник спортивної редакції каналу “ОТБ”

Все, что я знаю о телевидении, о спортивной журналистике, я научился у Бориса Павловича. Это легендарная личность, для спортивной журналистики Украины и мира, так как он единственный из харьковских комментаторов работал на 2-х олимпиадах, пока еще ни одному спортивному журналисту Харькова не удавалось это сделать. И это действительно легенда для харьковского спорта и для украинского.

Роботі на Обласному телебаченні Борис Павлович присвятив майже 40 років – саме з його ім’ям пов’язаний розвиток та здобутки спортивної редакції телеканалу. Адже він понад усе любив свою справу, каже син Бориса Ланевського Олександр.

Олександр Ланевський – співголова журі конкурсу, син Бориса Ланевського

Я папу на работе видел чаще, чем дома, это наверное главное его отношение к работе. Папа был беззаветно предан своей профессии и сумел найти ту золотую середину, в принципе, и профессия его нашла и он нашел профессию.

Конкурс пам’яті Бориса Ланевського буде щорічним, головна вимога до робіт – спортивна тематика та незвичайний авторський підхід до журналістського твору. А ось жанр – телесюжет чи аналітична стаття – кожен учасник може обирати на власний смак, у конкурсі передбачено аж 8 номінацій.

Олександр Ланевський – співголова журі конкурсу, син Бориса Ланевського

Достаточно демократичный подход – все, что будет интересно, все, что будет востребовано. Я думаю, это стоит поощрять, отмечать. Я думаю этот конкурс, любой конкурс – это какой-то вызов даже для самого себя. Я сам участвовал во многих конкурсах, и знаю, что это достаточно стимулирует самого журналиста даже для самого себя.

Подавати роботи на конкурс можна до кінця листопада, а ім’я першого переможця оголосять 14-го січня наступного року, в День Народження Бориса Ланевського.

Діана Корсун