Заарештованого-втікача затримано

Працівники харківської міліції затримали слідчо-заарештованого Сергія Харченка, який 8 листопада скоїв втечу з-під варти під час транспортування з Харківського СІЗО до міста Валки.

Місцезнаходження втікача встановили працівники карного розшуку – повідомляє сайт облуправління МВС, які виявили зловмисника у 19 кілометрах від скоєння втечі в одному з покинутих будинків на території селища міського типу Ков’яги Валківського району під час подворового обходу.
Завдяки грамотно організованим пошуковим заходам, в яких взяли участь більше 500 працівників харківської міліції, зловмисник виявився загнаним в глухий кут, – розповідає заступник начальника ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Володимир Ковригін. – Він бачив літак, чув голосний гавкіт собак та зрозумів, що працівники міліції йдуть по сліду. Зловмисник вирішив зачаїтися у напівзруйнованому помешканні, сподіваючись покинути його вночі. Але здійснити цей намір йому не вдалося.
Наразі Сергій Харченко затриманий та доставлений до Валківського райвідділу міліції. За фактом  втечі порушено кримінальну справу.

Анастасія Горєлкіна