За оформленням субсидій у жовтні звернулись 36 тис. мешканців Харківщини

Нині за оформленням субсидій до органів соцзахисту Харківської області звернулись понад 280 тис. людей, – повідомив директор обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага.

І загальної кількості тих, хто звернувся за субсидіями, 36 тис. почали оформлення в жовтні, тобто з початку опалювального сезону. В департаменті нагадують – порядок подання документів для призначення субсидій максимально спрощений, достатньо заповнити 2 документи –  заяву та декларацію. Їх можна відправити поштою. Субсидія нараховується з моменту отримання документів управлінням соцзахисту. Станом на зараз відмову в отриманні субсидій отримали лише 3% громадян.

Середній розмір субсидій, які отримуватимуть мешканці Харківської області в опалювальний період, за підрахунками спеціалістів, складатиме від 1400 до 2000 грн.

Нині майнове становище не впливає на порядок оформлення субсидій. “Кількість автомобілів, житла та інших матеріальних благ, які раніше враховувалися, сьогодні не беруться до уваги. Тільки реальний дохід. Це заробітна плата, пенсія, стипендія чи оплата за земельний пай у грошовому вираженні.”- сказав Юрій Шпарага.