За два роки зарплата вчителя вийде на рівень середньої зарплати у промисловості – Микола Азаров

 

Голова уряду зустрівся зі студенством національного педагогічного університету імені Драгоманова.

Розмова на рівних – зустріч прем’єра Миколи Азарова та майбутніх вчителів. Йшлось не лишень про буття освітянської галузі. А , насамперед, про вміння приймати ефективні управлінські рішення та не боятись відповідальності. Цим якостям , каже Азаров, мають навчати і у вишах. Наступного тижня , розповів глава кабміну студенству , Україну очікують аномальні морози – більше тридцяти градусів. Уряду буде потрібно працювати таким чином, аби кількість надзвичайних ситуацій звести до мінімуму. Під час зустрічі обговорили і суто конкретні питання, що стосуються перспектив освітянської галузі. Очільник Кабміну пообіцяв –  за два роки зарплата вчителя вийде на рівень середньої зарплати у промисловості.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Наша задача війти на средний уровень зарплаты учителя , как средний уровень в народном хозяйстве . Посильная это задача? Посильная в принципе.

Натомість і  самим педагогам варто зрозуміти – не тільки державним коштом має розвиватись сфера освіти. Мовляв, зараз виші, переважно , готують спеціалістів для приватних підприємств за гроші з держбюджету. Така ситуація повина поступово змінюватись , – певен глава уряду. Інвестувати в розвиток освіти має і бізнес . А він це робитиме тільки за умови, якщо у вищій школі навчатимуть фахівців, будуть конкурентноздатними на ринку праці. Наприкінці зустрічі Микола Азаров сказав – робота вчителя є однією із найбільш шанованихв суспільстві.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Но самое главное , что учитель за свою жизнь получает моральное удовлетворение, чувство , что ты остаешся в памяти у многих своих учеников. Это ни с чем не сравнить.

Юлія Губська