За даними мінсоцполітики, Харківщина – в трійці лідерів за оздровленням дітей

Мінсоцполітики висловило подяку колективу ХОДА за організацію цьогорічної літньої оздоровчої кампанії. Про це інформує сайт ХОДА, посилаючись на заступника міністра Валерія Ярошенка.

«Харківська область у поточному році має найкращі результати охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку по Україні, і це дало змогу зайняти області лідерську позицію у сфері оздоровлення та відпочинку дітей», – сказав Ярошенко.

За інформацією мінсоцполітики, загальний рівень охоплення оздоровленням та відпочинком школярів на Харківщині становить цього року 85,3% (у таборах відпочили більше 200 тисяч дітей). У порівнянні з 2014 роком цей показник виріс на 13,7 %.

«Порівняно з 2014 роком суми коштів, що виділялися на оздоровлення дітей з обласного бюджету, збільшено на 130%, або на 14,8 млн грн. Крім того, на 4 % збільшений обсяг залучення позабюджетних коштів, – підкреслив заступник міністра соціальної політики. – Мінсоцполітики висловлює вдячність керівництву Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році. Маємо надію, що за підсумками оздоровчої кампанії 2016 року Харківська область, безперечно, буде серед найкращих».

Довідково:

На оздоровлення дітей з соціально незахищених сімей цього року з бюджету області було спрямовано в чотири рази більше коштів, ніж торік. Завдяки цьому безкоштовні путівки до оздоровчих таборів отримали більш ніж 6000 школярів регіону. Особливу увагу було приділено літньому відпочинку дітей з сімей учасників АТО. Зокрема, дві групи школярів мали змогу відпочити у закордонних таборах – в Румунії та Угорщині.