За 3-річним хлопчиком, який випав з вікна багатоповерхівки, доглядала сестра-підліток (відео)

І докладніше про надзвичайну подію,що сталась 26-го серпня в Харкові. Нагадаємо, в одному з будинків на проспекті Московському  3-річний хлопчик випав з вікна. В поліції з’ясували, що дитину залишили під наглядом старшої сестри, яка привела хлопчика у чужу квартиру та пішла гуляти з однолітком.

випал с окна

Трирічний хлопчик випав з вікна квартири однієї з 5-поверхівок на Московському проспекті. До цієї квартири, у гості, хлопчика привела старша сестра, яку батьки залишили наглядати за дитиною.

Коментар поліції

Работниками полиции было установлено, что ребёнок остался в квартире, которая расположенна на 4-м этаже. без присмотра,  Ребёнок проживает по другому адресу, как уже нам известно, 14-летняя сестра взяла его погулять, они зашли в ту квартиру, с которой он выпал, где проживает её друг, они оставили ребенка бабушке, которой 80 лет, и пошли гулять. Оставшись без присмотра, на какое – то время, ребёнок забрался на окно и выпал

Місцеві мешканці не розуміють, чому дитина взагалі була у чужій хаті та припускаються власних версій .

Місцева мешканка

Як це так дитинка випала сама. Ви вдумайтесь – йому 3 роки, це дитинка лізе на стекло, вилазе і пада сама. та не повірю. Це моя внучка, 3 годіка дівчині, як вона вилізе на ту стулочку сама. Понятно, що там не понятно що.

Не на камеру місцеві кажуть, що дитину могла викинути і літня жінка, яка мешкає в цій квартирі і нібито, через похилий вік, страждає на психічні розлади. У поліції ж поки даних щодо причетності старенької немає.

Костянтин Шеремет – інспектор відділу ювенальної превенції

Пока достоверных фактов полагать, что у бабушки есть какая-то вина, у нас нет. Если мы получим информацию, что к выпадению ребёнка причастна бабушка, либо какие-то другие лица, информация будет внесена в единый реестр судебных расследований.

З місця події дитину одразу шпиталізували до лікарні швидкої та невідкладної допомоги. А для подальшого лікування хлопчика незабаром планують перевести до дитячої лікарні.

Олексій Борецький – зав. відділення анестезіології та інтенсивної терапії 

С момента поступления и на сегодняшний день состояние ребёнка тяжелое. Это состояние обусловлено несколькими травмами: черепно – мозговая травма, сотрясение головного мозга, закрытая травма груди, ушиб лёгких, возможно будет звучать, как клинический диагноз, ушиб сердца, ушиб передней грудной стенки, перелом левой тазобедренной кости со смещением. На сегодняшний день он проходит адекватные, качественные лечебно – диагностические мероприятия.

Випадки випадіння дітей із вікон багатоповерхівок непоодинокі, особливо влітку. Найчастіше, це трапляється через неуважність батьків, які не зачиняють вікна і залишають маленьких дітей без нагляду.

Юлія Котелевська. Наталія Цимбал