З повагою та від щирого серця – Геннадій Кернес вітав освітян

Напередодні Дня вчителя педагоги всіх районів Харкова приймали  вітання від  представників влади. Харківський міський голова Геннадій Кернес встиг особисто привітати вчителів кожного району

Вчителі  Орджонікідзевського району приймали привітання у ККЗ ” Україна “. Олена Липчанська в освіті близько 6-ти  років. Вона працює вихователем у дитячому садочку номер чотириста тридцять дев*ять. Олена каже, головне у професії не забувати,що кожна дитина це індивідуаліність,її треба любити та розуміти.

Олена Липчанська, вихователь ДНЗ № 439

Детки должны развиваться, они не должны идти четко под какую-то рамку. Они должны делать то,что они хотят,а мы должны их направлять.

Слова вдячності для педагогів лунають чи не щодня. До привітань долучився і мер Харкова Геннадій Кернес. Найкращих педагогів Орджонікідзевського району він нагородив почесними грамотами, а також нагрудними знаками “Флагман освіти та науки України”.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Я думаю,что та традиция,которая заложена в этот день, она будет продолжена. Потому что мы обязаны вам всеми теми достижениями,которые есть у каждого человека.

Вчителів Фрунзенського району міський голова вітав у Палаці дитячої та юнацької творчості на Салтівці.

Оксана Колесникова відмінник освіти та науки України
Учить имеет право только тот, кто сам без перерыва учится, поэтому другого выхода нет, если хочешь быть в профессии, если хочешь быть лучшим, истинно авторитетным для детей, быть лидером для них, в чём-то возможно образцом, ты должен идти на два-три шага впереди.

Кращі працівники освіти району отримали почесні грамоти, нагрудні знаки “Відмінник освіти України та почесні грамоти міністерства . Для довідки, в районі в різних закладах освіти працюють понад 2 тис.  педагогів.
Освітян Комінтернівського і Червонозаводського районів привітали
подяками від міського голови а також нагрудними знаками “відмінник Освіти”, “Олександр Захарченко”, “Василь Сухомлинський” та “Софія Русова”,

Ольга Тисленко вчитель

благодарней учительской профессии, наверное, нету никакой, потому что когда ты видишь последователей в своих детях, которые тоже приходят работать в школу,  это высшее счастья
По завершенні офіційної частини на всіх педагогів Харкова чекали  святкові концерти. Для довідки , винуватців свята у школах та дитячих садочках Першої столиці працює понад 22 тис.  Їхній внесок в освіту України красномовно демонструють діти: за підсумками участі школярів у всіх видах загальноукраїнських інтелектуальних змагань 2011-2012 навчального року, Харківщина посіла 1-ше  місце серед 27-ми  областей України.

Світлана Слободян