З нового року отримати дозвільні документи буде простіше – обіцяння Уряду

Перший віце-прем‘єр-міністр Андрій Клюєв доручив місцевим державним адміністраціям забезпечити роботу дозвільних центрів та запровадити принцип «єдиного вікна». Таке нововведення має унеможливити корупційні дії держслужбовців та пришвидшити процес отримання документів – вважає урядовець.

 

Перш за все віце-прем’єр обіцяє скорочення переліку робіт та спрощення процедури видачі дозвільних документів. Видаватимуть дозволи відтепер на місцях у новостворених регіональних дозвільних центрах, причому саму процедуру обіцяють здешевити.

Андрій Клюєв, 1-й віце-прем‘єр-міністр України

Метою реформи регуляторної політики є поліпшення бізнес-клімату. Створення сприятливих умов для надходження інвестицій і забезпечення прискореного економічного зростання нашої України.

Щоби удосконалити та пришвидшити процес, в уряді обіцяють забезпечити дозвільні центри додатковими кадрами та технікою. За словами Андрія Клюєва, наразі вже розроблено програмне забезпечення для ведення документації в електронному вигляді. Найближчим часом до цієї системи обіцяють підключити усі місцеві дозвільні органи.

Андрій Клюєв, 1-й віце-прем‘єр-міністр України

В діяльності дозвільних центрів важливу роль відіграє забезпечення їх взаємодії з місцевими дозвільними органами. Першочергове значення в цьому процесі матиме запровадження системи електронного документообігу яка дозволить підвищити ефективність цієї роботи та прискорити прийняття конкретних рішень. Певні передумови для цього вже розроблені, зокрема розроблене необхідне програмне забезпечення та переважна кількість державних адміністраторів вже підключено до системи електронного документообігу.

Готові до введення «єдиного вікна» не всі, каже перший-віце-прем’єр. 21-а область та Севастополь відзвітували про повну готовність, інші регіони отримали попередження.

 

Євген Шутко, новини УТР