Ввечері 2-го вересня противник збільшив кількість обстрілів українських позицій – штаб АТО (відео)

Минулої доби, 2-го вереня, незаконні збройні формування 26 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО. Переважна більшість вогневих провокацій здійснювались зі стрілецької зброї і були не довготривалі. Втрат серед українських військових немає, – повідомив речник штабуАТО Анатолій Стельмах.

ато весна1

Наприкінці минулої доби у районі проведення АТО противник збільшив обстріли українських позицій. Після 18-ї години бойовики активізували вогневі провокації з використанням стрілецької зброї як на Донецькому, так і на Приморському напрямках.
Зокрема у районі Авдіївської промзони противник 4 рази обстрілював наші опорні пункти зі стрілецької зброї та гранатомету. Також увечері та вночі під ворожим вогнем двічі опинялись наші укріплення на підступах до Зайцевого та Кам’янки і тричі – поблизу Майорська.
На Приморському напрямку ворог 4 рази з гранатомету, великокаліберного кулемету та стрілецької зброї обстріляв наші опорні пункти біля Водяного. Крім того, факти застосування бойовиками стрілецької зброї зафіксовані на околицях Талаківки і Гнутового. А в районі Широкиного двічі бив ворожий великокаліберний кулемет.
На Луганському напрямку було відносно спокійно. Проте і тут близько 20 години поблизу Новозванівки бандити застосовували гранатомет.