Всім потерпілим буде надана медична та матеріальна допомога(оновлено)

Стан потерпілих після вибуху на Червонодонецькій газокомпресорній станції, досі залишається стабільно важким. Семеро газовиків перебувають в опіковому відділенні харківської лікарні екстренної допомоги.

 

Дві доби після вибуху. Лікарі досі борються за життя 7 потерпілих на Червонодонецькій компресорній станції. Медики кажуть, стан газовиків наразі залишається важким.

Аслан Цогоєв, завідуючий опікового відділу

Состояние на сегодняшний день расценивается как стабильно тяжёлое. Есть положительная динамика в плане стабилизации. В будущем, конечно, предстоят и перевязки и операции, но это все как бы по плану лечения.

На хлопців чекають два місяці лікування та реабілітації. Найменшому лише трохи більше 20. Тішить одне – термопошкодження – не глибокі. На провідини до потерпілих від вибуху навідалися і керівники області та міста.

Михайло Добкин, голова ХОДА

Все финансовые вопросы закрыла Щебелинкагазвидобування, Укргазвидобування, НАК “Нафтогаз” и семьи и пострадавшие получат финансовую возможность на реабилитацию, и кому понадобится пластическая операция все будет оплачено.

Очільники області та міста поспілкувалися і з рідними потерпілими. Та поросили аби ті надали моральну підтримку своїм синам та чоловікам. Щодо вибуху – наразі порушено кримінальну справу. Попереду три дні розслідування. Директора компресорних станцій відправили у тимчасову відпустку.

Сергій Кацуба, заст. голови правління НАК “Нафтогаз” України

По результатам расследования будут сделаны выводы. Сегодня руководством Нефтегаза и Укргаздобыч было дано поручение отстранить от выполнения обязанностей, временно на период расследования директора компрессорных станций.

За попередніми даними збитки складають 3 500 тисячі гривень.

 

Леся Кочержук