Вперше у Харківському органному залі покажуть 3D казку

Зіркове небо, літаючі планети. І все це під звуки класичної музики та художнього слова. Виставу “Маленький принц” готували два місяці. Музику та анімацію підлаштовували під темп голосу читця. За словами техніків, безліч архітектурних деталей органного залу спеціально обігравали, щоб отримати ефект присутності глядача у казці. Людина залишиться наодинці з собою та знайде у спектаклі щось адресоване саме їй, каже органіст Станіслав Калінін. За його словами, твір “Маленький принц” обрали не випадково.

Станіслав Калінін, органіст

Это, пожалуй, одна из самых светлых повестей написанных за всю историю литературы. В этой сказке столько добра и столько света, что нам очень захотелось поделиться этим с вами.

Спектакль поставили під нестаріючу музику Баха, Моцарта, Пахельбеля. Завданням було привернути увагу не тільки дітей, але і дорослих, каже головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко. За його словами, надихнуло бажання відкрити щось нове.

Юрій Янко, головний диригент Харківської філармонії

Все мы с любопытством и завистью смотрим, как развивается все в мире и не можем быть вдалеке от процессов, которые происходят в мире искусства, в том числе и технически всевозможные новшества.

Квитки на найближчі дві вистави у форматі 3D, каже Юрій Янко, вже повністю розкупили.

Юлія Ляхова