Ворожкам та хіромантам вхід на телебачення заборонено

Верховна рада ухвалила закон, який забороняє рекламу окультних послуг на телеканалах. Те саме стосується і трансляції програм, що надають платні послуги з ворожіння та нетрадиційної медицини. Чи багато втратять від цього табу глядачі?

 

Колись їх навіть включили до класифікатору професій – зв’язківців з потойбічними силами та хатніх пророків офіційно позаписували ворожками та астрологами. Аж раптом Уряд замислився над їхніми професійними долями. І ось результат – дізнатися свою долю з блакитного екрану не полишаючи дивану – більше не вийде. Верховна рада поставила велику крапку у цьому питанні – ухвалила закон. Самі телевізійники сприйняли заборону з ентузіазмом та без жалю. У них цілком прагматичний і реальний аргумент – ефірного часу буде більше і всілякого мотлоху у головах глядачів істотно поменшає.

Олександр Ботін, телеведучий

Справжня гадалка, справжній екстрасенс не мають мати, якщо так можно сказати, реклами, у них є свої клієнти, свої люди, які до них ходять, які в них лікуються або хочуть дізнатися майбутнє і ці люди не справжні гадалки, справжні екстрасенси себе не рекламують.

Люди, які вже тривалий час працюють на телебаченні впевнені в тому, що через блакитний екран, передати свої екстрасенсорні здібності, чи поворожити телеглядачеві просто не можливо.

Наталя Кантемір, телеведуча

Якщо це можно назвати професією, то я так думаю ворожки не повинні бути публічними людьми і рекламувати себе, це моя суб’єктивна думка. Це не можна рекламувати як послугу.

Щодо суспільної та релігійної моралі – церква взагалі вважає всілякі ворожіння та хіромантію – великим гріхом. Та й мудрі люди радять – жити треба по совісті і сьогоднішнім днем. Тоді майбутнє буде дивувати лише приємними несподіванками.

 

Олексій Кулаков