Вона використовувала їх як прислугу і примусила написати листа – "зізнання" співкамерниць екс-прем'єрки

Вона використовувала їх як прислугу і примусила написати листа: співкамерниці екс-прем’єрки Юлії Тимошенко не змогли мовчати і розповіли все як було насправді.

 

Ім’я Юлії Абаплової, сокамерниці Тимошенко, і досі б ніхто не знав, якби не написаний нею лист про умови утримання екс-прем’єрки у Качанівській колонії. Зокрема у ньому вона розповіла детально про начеб-то побиття віп-бранки наглядачами. І тепер Абаплова, що сиділа з Тимошенко в одній камері з кінця 2011, не заперечує, того що дійсно-таки писала лист вона, проте зробила це під тиском самої пані Тимошенко.

Юлія Абаплова, засуджена

По поводу последних заявлений от госпожи Тимошенко. Да, действительно я написала такое заявление, но писала я под диктовку той же госпожи Тимошенко.

І не тільки писала листа під натиском Тимошенко, а й взагалі була нібито її прислугою, каже Юлія Абаплова. Принеси-подай – такі вказівки давала їй віп-сокамерниця, пояснює жінка. Інша засуджена Оксана Мельник, що лікувалася разом із “знаменитою полонянкою” в лікарні “Укразалізниці”, також розповідає, як прислуговувала лежачій Тимошенко. Втім коли та забувалась, то спокійно сама пересувалася палатою і щодня приймала відвідувачів.

Оксана Мельник, засуджена

В то же время она могла спокойно, когда забывалась вставать с постели, взять вещи из шкафа. Она не выполняла предписания врачей, рекомендации по поводу физкультуры.

Засуджені, які самі потребують посиленої медичної допомоги від лікарів, не завжди вчасно її отримували через постійний клопіт медперсоналу навколо персони Юлії Тимошенко.

Анжела Брусєнцова, засуджена

Человек просит для себя условия намного выше, по лечению требования намного выше, хотя есть люди, которые страдают гораздо сильнее ее. И руководство колонии и врачи не могут обратить внимание на тех, которые действительно в этом нуждаются.

Тож, засуджені Качанівської колонії дуже не раді сусідству з екс-прем’єркою, адже в умовах позбавлення волі їм ще й доводиться бути втягнутими в політичні ігри, що не додає спокою ані їм самим, ані їхнім рідним.

 

Вікторія Котова