Вночі в Харкові відбулось протистояння між слідчими ГПУ і нардепом Денисенком

У Харкові пізно ввечері вчора, 4-го грудня, протягом кількох годин відбувалося протистояння між народним депутатом Анатолієм Денисенком і слідчими Генпрокуратури, йдеться у повідомленні на сайті каналу “112 Україна”.

фото- канал”112 Україна”

Слідчі намагалися провести обшук у будинку харківського підприємця Олександра Лобановського. Денисенко намагався цьому перешкодити, кажучи, що для обшуку немає достатніх підстав.

Ворота будинку Лобановського були заблоковані машинами КАМАЗ. Один з автомобілів правоохоронці відтягли.

Анатолій Денисенко заявив, що на нього накинулися озброєні люди. Він сказав, що був змушений простояти 2 години на вулиці в літніх туфлях. “Заблокували ногу і руку між хвірткою і парканом”, – сказав він.

Адвокат Лобановського Олексій Писаковский говорить, що йому важко сказати, у чому підозрюють його клієнта. “Судячи з документів, які були надані це справи пов’язані з Майданом, але до тих трагічних подій, які там були”, – сказав він.

Представники прокуратури не стали коментувати, у чому саме підозрюють Лобановського, зазначивши лише, що діяли в рамках закону, на підставі постанови суду.

“Особа, яка представилася народним депутатом Анатолієм Денисенком, здійснювала по відношенню до слідчих незаконні дії”, – сказав слідчий генпрокуратури Віталій Дергунов.