Власник батуту, де струмом вбило дівчину-оператора, відмовився співпрацювати зі слідством (відео)

У Харкові загинула 17-річна дівчина. Вона працювала оператором дитячого батуту. Вчора, під час накачування батуту, її вразив удар струму. Правоохоронці шукають винних у смерті підлітка.

вбилострумом1

Трагедія сталася у Харкові 30-го липня на вулиці Бучми. Під час накачування дитячого батуту 17-річну дівчину, вона працювала оператором батуту, насмерть вразило струмом.

Олександр Жидков – ст. слідчий обл.управління Нацполіції

Она с помощью электронасоса накачивала батут и получила удар электрическим током

Дитячий батут влітку тут працює постійно, – кажуть місцеві мешканці. Двічі на тиждень сюди ходили Галина з внуком. Жодних нарікань на роботу батуту у жінки немає.

Галина, місцева мешканка

Мы туда все время ходим. Это просто сегодня мы в поликлинику шли и увидели там батут. Он более такой новый, чистый. Там девочка все вымывает. Здесь мы были у этой девочки последний раз, мы были. Но как-то не замечали там каких-то проблем.

Тим часом інші відвідувачі кажуть, операторів у цього батуту було кілька, вони працювали позмінно. На думку людей, усі були досить юні.

Світлана, місцева мешканка

Подростки, я так поняла, даже школьники подрабатывали. Потому что молоденькие совсем девочки были. Вроде бы ничего все было, единственное, что так сказать, девочки там были – не смотрели за порядком. Они стояли в сторонке курили сами по себе, детки играли сами по себе.

Власник батуту зі слідством співпрацювати відмовився, кажуть правоохоронці. Вони будуть з’ясовувати, чи мав підприємець дозвіл на встановлення атракціону, та чи законно допустив до роботи з електрообладнанням сімнадцятирічну дівчину. Як саме дівчина отримала смертельне ураження струмом – має показати інжерно-технічна експертиза.

Олександр Жидков, ст. слідчий обл.управління Нацполіції 

Для установления имел ли право батут находиться по указанному адресу, была ли трудоутстроена потерпевшая, мною направлен запрос в соотвествующие инстанции. В 10-дневный срок будет получен ответ по данному факту.

В поліції вже відкрили кримінальну провадження за статтею – порушення вимог законодавства про охорону праці, що призвело до смерті. Максимальне покарання – 7 років за гратами.

Діана Корсун