Віктор Янукович розповів вихованцям "Артеку" як стати Президентом

Мрії збуваються. Спілкуючись сьогодні з вихованцями міжнародного дитячого центру “Артек” , глава держави Віктор Янукович розповів – відпочити тут влітку мріяла чи не кожна радянська дитина, і він не був виключенням.

Натомість, хлопчиною майбутній Президент до Артеку так і не потрапив. Від того ще більше радіє за нинішніх малих відпочивальників . До їхніх послуг -море,  ласкаве кримське сонечко, і кожен день вщент заповнений цікавинками – про дозвілля дбають  вихователі. Проте, і сама дітвора склавши руки не сидить-  бере активну  участь у місцевому самоврядування ,  виховуючи в собі лідерські якості. Нині у підпорядкування малих лідерів, керівників загонів,  кілька десятків однолітків. На досягнутому зупинятись не збираються, поцікавились у Віктора Януковича , як президентом стати. Той відповів-насамперед , забути про формальний підхід до справи і пам’ятатти – від твоїх рішень часто залежить доля людей.

Віктор Янукович Президент України

а какие качества нужно развивать для того, чтобы стать президентом . Ну, лидерские , как вы развиваете,заниматься спортом, хорошо учиться, овладевать знаниями и самое главное-все это делать с любовью

До “Артеку” Віктор Янукович приїхав, аби взяти участь в урочистій церемонії відкриття конкурсу молодих виконавців “Дитяча нова хвиля – 2012 ” .  За щирі побажання та вітання артеківці та конкурсанти віддячили Президенту – влаштували таку овацію, що їй і переможець “Нової хвилі” позаздрить.

Віктор Янукович Президент України

Ваша энергия меня зарядила сразу . я сегодня такой же артековец , как и вы, меня приняли. Мы сегодня будем участниками конкурса- посмотрим, кто из ребят лучший. Но я уверен, они все очень талантливые и за ними большое будушее

Віктор Янукович подякував за організацію дитячої “Нової хвилі” композитору Ігорю Крутому, який від минулого року – народний артист України. Наразі, цьогорічний конкурс ювілейний, п’ятий.Цьогоріч, аби показати на що здатні та поборотись за перше місце, до Артеку з’їхались 16 конкурсантів з 12-ти  країн світу. До святкування яскравої музичної події долучились найпопулярніші артисти України та Росії.  Натомість, найбільше оплесків та уваги- саме конкурсантам.