Відзавтра стартує виставка-ярмарок "Харківські видавці – районам області"

Кожна шоста українська книга – видається саме харківськими виданнями. Аби популяризувати якісну вітчизняну продукцію уже відзавтра в області розпочинається щорічний проект “Харківські видавці – районам області”. Її покажуть у 8 райцентрах Харківщини. Кожну з виставок буде присвячено окремій видатній українській особистості. Перший книжковий ярмарок відкриють у Дергачах.

 

Виставку у Дергачах присвятили двохсотріччю Євгена Гребінки. В експозиції двоє харківських видань “Ранок” і “Фоліо” презентують художню, дитячу та енциклопедичну літературу.

Вікторія Маренич, начальник упаравління у справах преси та інформації ХОДА

Тут будуть класичні твори українських та зарубіжних авторів. У видавництві “Фоліо” є блискуча серія, яка в тому числі і твори Євгена  Гребінки, блискуча література для дітей представлена виданням “Ранок”.

Дитяча література, на якій спеціалізується видавництво “Ранок” продемонструє мешканцям області і спеціальну розвиваючу літературу та набори для дитячої творчості. Як каже, начальник управління у справах прести та інформації Вікторія Маренич, незважаючи на сучасні мультименійні технології, книга залишається одним із головних засобів виховання дитини.

Вікторія Маренич. начальник управління у справах преси та інформації ХОДА

Привитие к ребенку любви к книге, наверное, начинается с того момента, когда он начинает рассматривать и на тактильных ощущениях получать информацию, объёмности и так далее. Это то, что на сегоднешний день делают харьковские издательства. Это то, что выгодно отличает харьковскую книгу, я имею ввиду книгу харьковских издательств от других издательств Украины.

Наступний ярмарок, присвячений стодвадцятиріччю Леся Курбаса, прийматимуть жителі Краснокутська. Виставку Миколи Лисенка привезуть до Краснограда в останній тиждень квітня. Вона буде останньої – восьмою. Крім того, усю видавничу продукцію продаватимуть без націнок.

 

Леся Кочержук