Відпочивальники на водойми – рятувальники готуйтесь до роботи

Кількість трагічних випадків на воді з приходом спекотного сезону, кажуть рятувальники, більшає. У більшості жертвами стають люди, що дозволяють собі хильнути зайвого перед водними процедурами. Це стосується передусім диких пляжів. Працівники держтехногенбезпеки уже встигли перевірити місця для купання одного із найпопулярнішого серед відпочивальників Вовчанського району.

 

Пляжний сезон у “розпалі” – охочих похлюпатися у воді більшає. Попри все задоволення від водних процедуд, влітку гостро стоїть питання правил безпеки на водоймах. Самі відпочивальники ствержують, що правилами не нехтують. Якщо потопатиме сусід, готові кинутися на допомогу.

Ольга, відпочивальниця

Я думаю, если это здесь произойдёт, то нам помогут товарищи. Если это будет касатся моих собстенных сил, как-то помочь доплатить и вытащить, я наверное это смогу, если это не будет в три раза больше меня человек.

Олена, відпочивальниця

Постоянно наблюдают, смотрят, если кто-то заплывает за буйки. Ну мы здесь третий год отдыхаем, поэтому сюда и приезжаем, потому что здесь очень безопасно.

Хоча норми для всіх одинакові, проте сміливців підкорити воду не бракує. Добре, коли пляж забезпечений матросами-рятувальниками, які завжди напоготові.

Отдыхающие, в целях вашей же безопастности – соблюдайте правила поведения на воде. Женщина, вернитесь в акватерриторию пляжа.

Михайло Рибка, матрос-рятувальник

Постоянно находится на территории пляжа два спасателя, которые следят за состоянием отдыхающих и в любую минуту готовы оказать им помощь.

Аби літня відпустка не закінчилась трагічно – за безпеку відпочивальників на пляжах баз відпочинку та водоймах взялися представники держтехногенбезпеки. Зокрема, у Вовчанському районі відкрито майже 30 баз відпочинку. На сьогодні паспорти безпечного пляжу отримала лише половина. Аби життю відпочивальників нічого не загрожувало – надзвичайники перевіряють такі бази на наявність рятувальних станцій та основного рятувального оснащення.

Сергій Форсюк, нач. Вовчанського РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Харківській області

Ещё в апреле месяце, они обследовали плажи на взрывоопасные предметы обследовали, обучили моряков, полностью подготовили всю екипировку, для того, что бы нормально проходил купальный сезон.

Лише з початку року на Харківщині у воді потонуло майже 30 осіб, кажуть фахівці, більшість була напідпитку.

Ірина Черній, нач. відділу КДОВВ та АРФ ГУ Держтехногенбезпеки у Харківській області

На территории Харьковской области на водных объектах погибло 28 человек. Только с начала июня вода унесла жизнь 17 человек. По сравнению с прошлым годом погибших, конечно, уменьшилось на 23%. Все были взрослыми, случаев гибели детей не допущено. Причина гибели – люди находились в состоянии алкоголольного опьянения.

Бази відпочинку також перевіряли і на дотримання правил пожежної безпеки.

 

Леся Кочержук