Харківський клуб «Житлобуд-1» на своєму полі переміг «Єдність» з Чернігівщини

Screenshot - 04.10.2017 - 08:49:35

Відбулись матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу серед жінок. Лідер турніру харківський клуб «Житлобуд-1» на своєму полі стадіону «Олімпієць» у Люботині приймав команду «Єдність» з села Плиски Чернігівської області.

Як і очікувалось, гра пройшла за повної переваги підопічних Валентини Котик і завершилась їх впевненою перемогою з рахунком п’ять – нуль. Ще у першому таймі харків’яки тричі забивали у ворота суперниць.
Спочатку на 19-й хвилині це зробила Анна Вороніна.
Потім на 37-й хвилині кращий бомбардир «Житлобуд-1» і всього чемпіонату Ольга Овдійчук скористалась помилкою голкіпера гостей і точним ударом здалеку забила другий м’яч і свій чотирнадцятий в 6 іграх.
А за дві хвилини Алевтина Утицьких після виконання стандарту втретє змусила опоненток продовжувати гру з центру поля.
Після перерви харків’янки провели ще два голи. На 52-й хвилині відзначилась Юлія Шевчук. А підсумковий рахунок на табло стадіону встановила Анна Вороніна – 5:0 переконлива перемога «Житлобуд-1».