"Вчитель року" – підсумки районного конкурсу

У Пісочині підбили підсумки районного конкурсу Вчитель року. Кращих визначили по Харківському району. Щоб здобути звання кращого вчителя, претендентам прийшлося самим сісти за парти, проводити відкриті уроки в чужих школах та писати контрольні роботи.

 

На районному конкурсі “Вчитель року” Ольга Плугатарьова здобула звання абсолютного переможця в номінації вчитель англійської мови. За словами кращої вчительки, аби діти забажали навчатись, головне заохочувати їх, мотивувати та постійно стимулювати.

Ольга Плугатарьова, переможець конкурсу “Вчитель року”

Если маленькие, то начиная от все возможных наклеечек, подарочков, солнышек. Старших уже больше оценками, тем, что это тебе нужно беседами постоянными, замечаниями в дневник, если что-то не делают. Потому что для некоторых это тоже стимул.

Привітати кращих педагогів та подарувати призи приїхали керівники Харківського району та депутат Харківської обласної ради Євгеній Мураєв. Віддавати себе до останнього. Саме таке покликання мають вчителі, розповідає Євгеній Мураєв. Він це знає не із чуток. Каже, сам виховувався у родині педагога. Саме вчитель, переконаний депутат, відіграє найбільшу роль у житті майбутнього покоління.

Євгеній Мураєв, депутат Харківської обласної ради

В этом скоросном беге, мы часто просто не успеваем уделять достаточное внимание нашим детям, формировать правильную систему ценностей и эта задача в большинстве случаев ложится на вас. Я знаю, что это тяжело, но самое главное, что наши дети растут нормальными, человечными и правильными детьми. И это ваша заслуга.

Євгеній Мураєв побажав педагогам добробуту, успіху та гідної винагороди за їх працю. Каже, що кожний вчитель щасливий, якщо бачить вдячні очі своїх учнів, та їх перемоги. Бо перемоги дітей – це перемоги батьків і вчителів.

 

Олена Рижова