Важкоатлети з України на відкритому турнірі у Харкові

Вони піднімають штанги, вдвічі важчі, за власну вагу – спортсмени важко-атлети з усієї України з’їхалися до Харкова на відкритий турнір по жиму лежачи. Перший турнір так само у Першій столиці виграв спортсмен з Молдови. Цього ж разу українські багатирі залишилися без іноземних конкурентів.

 

З неба трохи дощить, але для сильних чоловіків це не аргумент. Відставний полковник, колишній керівник слідчого управління центрального апарату МВС, Юрій Ярославський важкою атлетикою захопився ще у 14 років, зараз йому 50.

Юрій Ярославський, учасник турніру м.Київ

Ну спорт это отдушина, это для души, это настроение, там конечно проблемы посильнее, похлеще хотя достижение цели оно и здесь и там одинаково.

Натомість харків’янин Вадим Ключко штангами захопився у цілком дорослому віці. Завдяки тренеру – результатів досяг значно швидше за колег. Каже, спочатку просто хотів підкорегувати статуру, але за півтора роки став чемпіоном Європи.

Вадим Ключко, учасник турніру м.Харків

Во-первых питаться стал немножко по-другому, потому что больше следишь за здоровым питанием нежели чем потребляешь все подряд как это было до того как занимался спортом, почему – потому что любые излишества они все равно вредят спортивным достижениям.

Трененер команди аква-фітнес-клубу “Волна”, майстер спорту СРСР з пауер-ліфтингу Микола Корнієнко своїх вихованців до перемог не силує, а насамперед заохочує до здорового способу життя. Власне і перемоги його учнів починаються автоматично після зміни світогляду.

Микола Корнієнко, тренер Аква-фітнес-клубу «Волна»

Я думаю, что железом можно с 14 лет заниматься и к 20-25 годам достигать определенных успехов в этом. Участников самые старшие это за 40 это ветераны наши за 51 в принципе пока есть здоровье, пока есть желание, пока есть драйв в душе, то есть можно заниматься этим.

У другому турнірі по жиму лежачі взяли участь більше 30 учасників з усієї України. Організатори сподіваються, що наступного року завітають іноземні конкуренти. Щоправда в світі своїми богатирями можуть похвалитися тільки три країни – Сполучені Штати, Росія та Україна.

 

Оксана Бабич