В Уряді ймовірні кадрові зміни

Сьогодні, під час засідання ради регіонів, Президент України Віктор Янукович сказав – міністри, які гальмуватимуть економічні реформи, незабаром шукатимуть нову роботу. За словами Віктора Януковича, зволікання з впровадженням реформ негативно позначається на добробуті країни, і як наслідок – українців. Пильніше слідкувати за роботою своїх підлеглих Президент доручив главі Уряду, першому віце-прем’єру та міністру економіки.

Віктор Янукович, Президент України

Я вважаю, що таким міністрам не місце в Кабінеті Міністрів. Проведіть моніторинг та дайте мені конкретні пропозиції.

Щодо завдань для очільників регіонів, то першочерговим Президент назвав підвищення заробітних плат жителям областей України. Мовляв, лишень за такої умови можливе втілення в життя соціальних новацій. Водночас, Віктор Янукович зауважив – на часі формування системи реальної адресної соціальної допомоги, яку мають отримувати лише ті, хто дійсно цього потребує.

Віктор Янукович, Президент України

Сьогодні лише 23% адресних соціальних виплат доходять до справді бідних людей, решту отримують досить заможні, інколи, навіть, багаті люди. Ми це знаємо, це неприпустимо.

Не обійшли увагою владники й буття найменших українців. Йдеться про постійний та дієвий контроль за якістю харчів в дитячих закладах, а також – одежини, взуття та іграшок.

Віктор Янукович, Президент України

Така небезпечна ситуація склалась завдяки значному скороченню переліку продукції, що підлягає сертифікуванню. Треба подивитись, які є інші сучасні можливості для досягнення цього контролю.

Губернаторам глава держави доручив також більше опікуватись життям сиротинців. Зокрема, унеможливити випадки, коли працівники таких закладів чинять опір всиновленню малих чи то їхньму переїзду до дитячих будинків сімейного типу.

 

Юлія Губська