В облвиборчкомі триває прийом протоколів

Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати офіційні результати місцевих виборів-2015. Так, станом на сьогодні у Харківській області офіційно обрано 42 сільських голови із загальної кількості сільських рад, яка складає 381 раду в області. З них 17 – висуванці від партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”, 19 – самовисуванці, 2 від “Батьківщини”, 1 від “Відродження” та 3 від “Аграрної партії України”.

Також наразі відомі прізвища голів 2-х селищних рад області. Головою Старомерчицької селищної ради Валківського району став самовисуванець Бреславець Володимир Володимирович, а головою Коломацької селищної ради Коломацького району – Бабець Володимир Іванович, також самовисуванець. За даними ЦВК, загалом по Харківській області станом на цю годину до сільських рад обрано 318 депутатів. Харківські територіальні виборчі комісії продовжують привозити протоколи до обласної виборчої комісії. Проте наразі з 34-х протоколів не привезли і половини.

Олександр Коновал – юрист Харківської обласної виборчої комісії

На 14 часов сдали 13 районов, так чтобы окончательно сдали, и 2  района отправили на уточнения. Какие это районы? Змиевской и Шевченковский. Почему отправили? Ошибки в оформлении протокола, некоторые погрешности

Як розповіли у обласній виборчій комісії, усі результати місцевих виборів мають бути оприлюднені протягом 10-ти днів – до 4-го листопада.

Кристина Загребельна