В харківському басейні «Політехнік» відбулись перші матчі фінальної серії чемпіонату України з водного поло серед чоловічих клубів Суперліги. Збірна Харківської області приймала львівський клуб «Динамо».

Screenshot - 20.06.2017 - 09:52:09

Знову, як і минулого року, лідери українського водного поло зійшлись у боротьбі за чемпіонство. Минулоріч саме в басейні «Політехнік» харків’яни здобули тоді вирішальну перемогу. Цього року фінальна серія, яка триває до трьох перемог, розпочалась у Харкові. В першій грі суперники рівно провели першу половину зустрічі, завершивши її з рахунком два:два, а ось у третьому періоді підопічні тренерів Сергія Колтачихіна та Сергія Столярова (вони у білих шапочках) забили чотири голи. Ватерполісти «Динамо» втратили ігрову ініціативу, і відповіли лише одним голом наприкінці зустрічі. Рахунок першої матчу 6:3 на користь харків’ян. Наступного дня сценарій гри був майже схожим. Після рівного рахунку 2:2 у першій восьмихвилинці, провальними для «динамівців» стали дві наступні чверті, в яких вони пропустили чотири голи і не запили жодного. В заключному періоді команди провели по два голи і таким чином харківські ватерполісти у підсумку здобули другу перемогу у фінальній серій 8:4.