В Ізюмі відкрили для руху після ремонту один з найбільших мостів Харківщини

Сьогодні, 22-го серпня, в Ізюмі відкрили після реконструкції один з найбільших мостів Харківщини – 210-метровий міст через річку Сіверський Донець. Цим мостом проходить стратегічна дорога М-03 «Київ – Харків – Довжанський», що забезпечує основний зв’язок із зоною АТО.

порошенко на мосту

На церемонію відкриття руху приїхав Президент України Петро Порошенко, який сказав, що можливості для активного дорожнього будівництва взагалі та реконструкції мосту в Ізюмі, зокрема, надали фінансова децентралізація та митний експеримент.

Порошенко нагадав, що при формуванні бюджету-2017 року Харківщина отримала можливість долучитися до митного експерименту, який уже показав свою ефективність у західній та південній Україні. Тепер 50 % від перевиконання плану збору митних платежів іде на будівництво доріг в області.

Довідково:

Міст через річку Сіверський Донець в Ізюмі жодного разу не ремонтували протягом останніх 17 років. У 2016 – 2017 роках тут облаштували накладну плиту, деформаційні шви і гідроізоляцію, замінили бетонну огорожу і поклали новий асфальт. Також всі металеві конструкції моста заново пофарбували. Загальна вартість робіт склала 22,8 млн грн. 

За матеріалами сайту ХОДА