В Ізюмі чоловік задушив знайому, а через кілька днів розчленував тіло та викинув у річку (фото)

Чоловік задушив 38-річну жінку через ревнощі, а тіло розчленував та викинув у р. Сіверський Донець в Ізюмській області.

тело2

Тіло жінки віком 20-40 років без голови та ніг знайшли в останній день березня за 5 метрів від берега річки. Поліцейські встановили особу загиблої, це – 38-річна місцева жителька, що вже 10 днів була у розшуку як зникла безвісті. У вбивстві викрили раніше судимого 60-річного чоловіка. Він народився та тривалий час жив на Донеччині, а у 2015-му році після звільнення з місця позбавлення волі приїхав до сестри в гуртожиток в Ізюмі. Чоловік не заперечував своєї провини.


З’ясувалось, що в день трагедії 38-річна жінка прийшла до чоловіка в гості. Після пиятики виникла сварка. Через ревнощі він задушив гостю та переніс тіло до комори. Через кілька днів вирішив позбавитись від слідів злочину – переніс тіло до кімнати, зняв одяг, а потім ножем та ножівкою розчленував тіло. Потім зловмисник в сумці виніс Частини тіла виніс у сумці до річки Сіверський Донець.Повернувшись додому, вбивця порвав більшість речей жінки та викинув разом із її мобільним телефоном до сміттєвого бака біля гуртожитку.
У себе в кімнаті чоловік лишив ножі, якими розчленува тіло жінки, а ножівку із іншими інструментами продав на базарі за 150 грн. Нині речові докази вилучені, тривають слідчі дії.