В Балаклійському районі затримали братовбивцю

Про зникнення 60-річного мешканця села Ольховатка повідомила дружина. Жінка розповіла, що чоловік був схильний до чарки, але ніколи надовго не уходив з дому, завжди повертався того ж дня. Друзів в нього майже не лишилось, неподалік мешкав брат, до якого він час від часу навідувався.


На пошуки зниклого було задіяно більшу частину Балаклійського РВ міліції. Правоохоронці поспілкувались чи не з кожним односельцем зниклого.Майже 3 місяці копіткої роботи врешті-решт дали результат. З’ясувалося, що чоловіка вбив брат.
Під час допиту 61-річний він зізнався у скоєному та розповів, що того дня вони випивали, раптом виникла сварка, в ході якої він кілька разів вдарив ножем свого молодшого брата. Коли зрозумів, що той помер, намагався знищити сліди злочину, закопавши тіло у себе на подвір’ї.
Слідчі Балаклійського райвідділу інкримінують зловмиснику правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

За матеріалами обл.управління МВС