Усі на благоустрій! В Україні на вихідних пройшов всеукраїнський суботник

Усі на благоустрій! В Україні на вихідних пройшов всеукраїнський суботник. На вулиці вийшли усі – від комунальників та лікарів до обласних чиновників. Зокрема наші кореспонденти спостерігали як наводили лад на головному шляху ЄВРО – проспекті Гагаріна.

 

Замість вишуканих костюмів, краваток та ділових паперів – старі джинси, граблі та лопати. На проспекті Гагаріна боротьбою із брудом керують заступники губернатора. Місія відповідальна, бо через кілька тижнів тут проїдуть гості Єврочемпіонату. Хоча самі керманичі кажуть – не ЄВРО єдиним живе Харківщина – насамперед чисто й красиво має бути для харків’ян, яким тут жити.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Организовано отлично. Вот видите все в перчатках. У всех есть инструменты, никто не стоит не рассуждает. Все сразу взялись за работу. Вот вышли поработать с граблями, вот так вот на земле. Это знаете, это хорошо. Свежий воздух. Машини ездят. Ну ничего страшного.

Перекопати, заскородити та підготувати землю під газонну траву та квітник на 8 тисячах квадратних метрів. Фахівці з озеленення, кажуть, активісти працюють якісно та й по темпах б’ють рекорди. Від початку благоустрою пройшло всього півгодини, а об’єкт майже готовий.

Володимир Гричихін, заступник директора КП “Харківзеленбуд”

Пришли активные люди, которые субботник проводят на совесть. Поставленную задачу, которую мы здесь поставили – спланировать участок. Они добросровестно работают. Вы видите сколько времени. Уже почти что готов участок.

Напередодні сам губернатор перепросив, за те що цього разу на суботник не потрапить і відпрацює потім, команда і так непогано потрудилася.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Мы должны работать как команда. Мы работаем за губернатора. Вот его нет мы должны подставить плечо. У него более важные задачи. Поэтому мы работаем.

Вправно керує граблями і перший заступник губернарора Валентин Дулуб. За його словами, на проспекті Гагаріна вийшло попрацювати з благоустрою території майже 1 300 працівників обладміністрації.

Валентин Дулуб, заступник голови ХОДА

Конечно желание работать у всех есть. Все вышли с хорошим настроением. Погода замечательная. И главное на что мы надеемся, что наша робота даст соотвествующий ефект и поможет городу Харькову подготовится к ЕВРО-2012.

До речі, Михайло Добкін на суботник ще встигне. Адже Зелена весна у Харкові й області триватиме аж до початку Єврочемпіонату. Цього разу за граблі та лопати взялися майже 200 тисяч мешканців Харківщини. Головні зусилля, зауважив Валентин Дулуб, спрямовані на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. А їх з кожної суботи- меншає.

 

Леся Кочержук