“Укрзалізниця” не планує припиняти сполучення з РФ

ПАТ “Укрзалізниця” не планує припиняти пасажирське залізничне сполучення з Росією, – пише “Українська правда” із посиланням на прес-центр “Укрзалізниці”.

 потяг стоъть

Там заявили, що інформація російського “Комерсанта” проприпинення пасажирських перевезень із 1 липня “не відповідає дійсності”.

“Не плануємо припиняти і не розглядаємо таку ідею”, – заявили у прес-центрі “Укрзалізниці”

“Наразі квитки на поїзди до Росії продаються”, – додав співрозмовник.

“Українська правда” намагається отримати коментар у Міністерстві інфраструктури.

Як відомо, видання “Комерсант” стверджувало, що Україна з 1 липня заборонить пасажирські перевезення залізницею через те, що російська залізниця продовжує відправляти поїзди на окуповану частину Донбасу.

Українські співрозмовники “Ъ” стверджували, що таке рішення “активне лобіюють” секретар РНБО Олександр Турчинов і голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Вантажні перевезення було скасовано ще минулого тижня рішенням Ради національної безпеки й оборони – одночасно з забороною російських соцмереж та інших ресурсів, компаній і осіб.

ВАТ “Федеральна пасажирська компанія” (дочірнє товариство РЖД) з 14 грудня 2014 року на рік скасувало свої потяги до України та ще декількох країн СНД через “низьку рентабельністю” – і так і не поновили залізничне сполучення.

А з 25 жовтня 2015 року було припинено й авіасполучення між Україною та Росією.

Джерело – Українська правда