Українсько-російську гімназію домовились відкрити у Києві профільні міністри

Україна та Росія розвиватимуть зв»язки в освіті і науці на рівні міністерств, академій наук та підприємств. Про це домовилися під час зустрічі у Києві прем’єр Микола Азаров з профільним міністром федерації Дмитром Лівановим.

Протягом 3-х  днів російська делегація на чолі з профільним міністром Росії Дмитром Лівановим обговорювали з українськими колегами проблеми освіти. В останній день російський урядовець зустрівся з прем’єром Миколою Азаровим. Той поскаржився на внутрішні українські освітянські проблеми. На відсутність попиту на технічні та інноваційні спеціальності, а також на закон про освіту, який досі висить у повітрі.
Долати освітянські проблеми разом домовилися профільні міністри. Дмитро Табачник та Дмитро Ліванов підписав меморандум про дворічну співпрацю між школами двох країн. В Києві з’явиться українсько-російська гімназія. Побудувати навчальний заклад та обладнати його сучасною технікою зобв’язався приватний банк. Все інше – за міністерством.
Дмитро Табачник – міністр освіти і науки, молоді та спорту України


Мы со своей стороны должны будем поучаствовать  в отборе самых лучших преподавателей, в отборе учебных пособий ну и разработать механизм как, обучаЯсь в этой гимназии, дети смогут получить государственный аттестат о полном среднем образовании Украины и России, что откроют перед ними два океана высших образования.

Іншим проектом, але вже не на папері, став спільний методичний посібник з історії двох держав для вчителів.
Дмитро Ліванов – міністр освіти та науки Російської Федерації

Мы сегодня увидели первый результат сотруднечиства историков двух стран, которое называется «Россия и Украина – на перекрестках истории». Это действительно уникальное событие. Это первый такой труд, но для нас очень важно чтобы он был первым в длинном ряду общих проэктов, которые будут делаться историками и учеными  наших стран.

УТР