Українські компанії закріплюються на ринках Близького Сходу

Українські компанії здатні  на рівних конкурувати із світовими лідерами, опановуючи  нові перспективні ринки збуту, – заявив  глава держави Віктор Янукович.

Наразі , триває офіційний візит Президента України до Об”єднаних Арабських Еміратів. Сьогодні Віктор Янукович взяв  участь у відкритті другої черги Технічного центру з обслуговування вертольотів виробництва  «Мотор Січ» у місті  Шарджа.

Віктор Янукович Президент України


не секрет, що на ринках країн Затоки домінують потужні транснаціональні, які диктують ждорстокі вимоги та стандарти ведення бізнесу. -склейка- сьогодняшня подія підтверджує високий технологіний поетнціал нашої держави

Очікується, що робота на базі другого виробничого корпусу дозволить збільшити обсяги надання послуг та продажу продукції «Мотор Січ» у регіоні до ста мільйонів доларів щороку. Віктор Янукович порадив й іншим українським компаніям брати за приклад досвід “Мотор Січ” щодо освоєння закордонних ринків.

Віктор Янукович Президент України
Україна є однією з небагатьох країн світу , що мають повний цикл авіаційної промисловості та здатні конкурувати та виводити на орбіту космічні апарати, застосовувати космічні технології

Арабські Емірати – головний партнер України на близькому Сході – сказав Віктор Янукович під час зустрічі з  прем’єр-міністром об”єднаних арабських еміратів шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом.Водночас, глава української держави наголосив на важливості  створення  умови для розвитку міждержавної бізнесової співпраці.  Обговорили також перспективи співробітництва у торгівлі , агропромисловому комплексі та  військово-промисловій сфері.