УЄФА не вважає критичним дефіцит готельних номерів у Харкові

В оргкомітеті підготовки країни до Євро певні – усі гості єврочемпіонату у Харкові просто неба не лишаться . До того ж у першій толиці України буде міні-штаб квартира УЄФА.

Вже на початку грудня в Харкові з’явиться ще сто вісімдесят готельних номерів. Відкриється отель “Харків Палас”, що зводять за кошт інвестора. Сто мільйонів доларів – саме стільки коштує п’ятизірковий готель у центрі міста. Шістнадцять тисяч квадратних метрів мармуру навкруги. Перший поверх – казино, другий- балрум, останні поверхи – скайбар та СПА. А на даху літнє кафе із панорамою на всі місто. Новий готель гармонійно впишеться в стилістику околиць, – вважає Олександр Ярославський , координатор підготовки першої столиці до Єврочемпіонату.

Олександр Ярославський, координатор підготовки Харкова до Євро-2012

Этот стиль вот такой, какой есть. Это не французской какой-то роскоши,она достаточно будет сдержанная, сдержанная роскошь.

Цей готель стане головним на час Еврочемпіонату, каже директор Євро-двадцять дванадцять в Україні Маркіян Лубківський. За його словами, тут житимуть чиновники УЄФА. В них , наразі, жодним сумнівів щодо термінів закінчення будівництва готелю. Що ж до нестачі готельних номерів у Харкові, пан Лубківський певен – на Харківщині є ресурси аби її покрити. М

Маркіян Лубківський, директор Євро-2012 в Україні

Дефіцит не є значним, не є критичним, я би сказав, тому, він становить орієнтовно 600-700 номерів. Я думаю,що цільові групи ми забезпечемо. Сьогодні ми сконцентровані на те, щоб розмістити вболівальників, але це не просто їх знайти і зафіксувати, важливо цю інформацію довести до вболівальників.

Незабаром, за словами директора Євро в Україні, стартує потужна інформаційна компанія. Її мета – допомогти гостям Євро знайти житло у Харкові.

Юлія Ляхова.