У Золочівському районі на 2,5 га горіла суха трава

Минулої доби, 01 липня, на Харківщині переважала спекотна та посушлива погода, температурні показники перевищували позначку у 30 градусів. Це сприяло виникненню великої кількості пожеж в природних екосистемах, – повідомили в обл.управлінні ДСНС.

лес горит

Надзвичайники Хапківщини 23 рази залучались для гасіння сухостою, хвойної підстилки та сміття. Сумарна площа горіння склала понад 4 га. Усі пожежі виникли через занесення відкритого джерела вогню чи необережне поводження з вогнем.

Найбільше за масштабами загоряння виникло о 12:44 поблизу села Сковородинівка Золочівського району, де на відкритій території горіла суха трава. На момент прибуття рятувальників вітер посприяв розповсюдженню вогню на площу 2,5 га Фронт полум’я розповсюджувався в бік житлових помешкань, відстань до яких складала менше 1 км О 14:00 просування вогню було зупинене, а загроза людському майну – ліквідована. Остаточно пожежа була приборкана о 16:50.

В решті випадків подібних загорянь силами рятувальників також не допущено великих втрат.

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».