У Змієві відкрили сервісний центр з обслуговування платників податків

Від фіскальних методів до партнерських стосунків. У Зміївському районі при державній податковій інспекції відкрився новий сервісний центр з обслуговування платників податків. На думку бухгалтерів, які завітали у день відкриття до центру, тепер співпраця з податківцями буде приємнішою.

 

Питань до податківців завжди вистачає, кажуть бухгалтери підприємств та бізнесмени. Адже податкове законодавство постійно оновлюється.

Олена Донець, заступник головного бухгалтера Зміївського молокозаводу

Меняется почти чуть ли не каждый месяц все, и возникают вопросы, на которые мы, бывает, не можем найти ответ в Интернете – в Лига законе установлена база информационная. Приходится тогда обращаться сюда.

До послуг платників податків тепер три нові зали: для приймання звітів та вхідної кореспонденції, консультування і видачі довідок, дозвільної документації. Тут комфортніше не тільки підприємцям, а й самим податківцям, зізнаються інспектори.

Ольга Перелигіна, ревізор-інспектор

Всем намного приятней здесь работать. Во-первых, ближе к плательщикам, им проще с нами общаться, в какой-то доверительной атмосфере.

У центрі будуть робочі місця для платників податків, оснащені комп’ютерами в мережі Інтернет, розповіла начальник районної податкової інспекції. Цю таку необхідну техніку подарував центрові депутат Харківської обласної ради Євгеній Мураєв.

Євгеній Мураєв, депутат Харківської обласної ради

Когда к нам обратилась налоговая и попросила поддержки, мы сделали все возможное и от нас зависящее, чтоб этот проект реализовать. На сегодня вы видите, он реализован. Сейчас будем информировать население о том, что этот проект работает и будем поддерживать все подобные инициативы впредь.

Євгеній Мураєв також відзначив, що на рівні району зараз триває робота над тим, щоб покращити умови роботи для підприємців. Це і відкриття подібних консультативних центрів, зниження фіскального навантаження та мінімізація перевірок, тобто все що сприяє розвитку бізнесу. Депутат сподівається, що такі дії дадуть плоди. Податківці ж запевняють, що відтепер їх завдання — зробити похід платника податків до інспекторів комфортнішим, а послуги надавати комплексно. Також є й приємні нововведення.

Ольга Гапон, начальник державної податкової інспекції в Зміївському районі

Будет добавлена бесплатная услуга по предоставлению открытых ключей для предоставления электронной отчетности. То есть то, что сейчас частные структуры предоставляют платно, в налоговой инспекции в ближайшем будущем будет делаться бесплатно.

Як запевняють податківці, центр європейського зразака – це один із перших кроків до формування нової культури обслуговування платників податків.

 

 

Світлана Маренич