У жителів чугуївського мікрорайону “Авіатор” відтепер є спортивний майданчик

Початок листопада ознаменувався для мешканців мікрорайону «Авіатор» у Чугуєві приємною подією. На його теріторіі було урочисто відкрито спортивний майданчик, будівництво якого тривало кілька років.

Для більш ніж 5-ти тис. мешканців мікрорайону «Авіатор» ця подія стала довгоочікуваною та тим більш приємною. Майже 2 роки тривало будівництво майданчика і любителі спорту шукали собі місця для занять.

Галина Мінаєва, Чугуївський міський голова

В этом году у нас была возможность профинансировать все эти работы из местного бюджета и как мы видим, вот та мечта, что была мечтой, стала реальностью. Я очень рада, что такой прекрасный вид спорта, как футбол, баскетбол, сможет объединить неравнодушных людей к этим видам спорта.

Новий спортивний майданчик поєднує в собі місця для гри у найбільш розповсюджені в цьому мікрорайоні види спорту – футбол та баскетбол. Розташований поблизу школи він не залИшиться порожнім, впевнений 11 річний футболіст з 5-річним стажем Микита Зинухін

Микита Зинухін, футболіст

Ну можно теперь поиграть в футбол нормально. Это для все желающих играть нормально здесь.

Це вже третя подібна площадка, розповідає міський голова Галина Мінаєва. Першу було відкрито ще у 2004-му році. Теж поруч зі школою. Друга – розташована на міському стадіоні. Але усі вони мають невеликі поля для гри у міні футбол.

 Сергій Колесничук, вчитель фізкультури Клугіно-Башкирівської ЗОШ

Такое счастье у нас, только в 6-й школе. Ну, надеемся, что городские власти помогут нам в каждой школе организовать такую спортивную площадку и что все дети будут оздоравливаться на них, заниматься спортом и вести правильный образ жизни.

Побудувати подібні майданчики в усіх мікрорайонах Чугуєва. Таку мету переслідує і міська влада. Особливо враховуючи, що чимало городян залюбки займаються футболом та іншими видами спорту, а Чугуїв не тільки бере участь у різноманітних спортивних змаганнях а і везе додому високі нагороди.

Галина Мінаєва, Чугуївський міський голова

Вся наша задача направлена на то, чтобы любой житель города, независимо от того, где он живет, в каком районе, чтобы ему было комфортно.

Урочисте перерізання червоної стрічки та перший футбольний матч між шкільними командами мікрорайону “Авіатор” та Башкирівки, ознаменувало собою початок продовження розбудови мікрорайонів та залучення городян до здорового способу життя.

Михайло Кисельов для Сьогодення із Чугуєва