У Валківському будинку дитячої та юнацької творчості оновили обладнання та проводять капремонт

У Валківському будинку дитячої творчості в різноманітних гуртках займаються майже 1 тис.300 вихованців, – повідомили в ХОДА.

валки1

Зараз у будівлі коштом облбюджету проводять капітальний ремонт. Уже привели до ладу санвузли та роздягальні, замінили вікна. Тривають оздоблювальні роботи в залі, де проводить репетиції гордість району – дитячий танцювальний колектив «Фієста».

«Ми мріяли про просторий та світлий танцювальний зал, адже танці для кожного з нас є частинкою життя, – говорить вихованка танцювального колективу «Фієста» Софія Рома. – Зараз ми сподіваємося, що в наступному навчальному році займатимемося в оновленому залі з сучасною апаратурою».

 

Губернатор Харківщини Юлія Світлична повідомила, що на ремонт у Будинку дитячої та юнацької творчості з обласного бюджету цьогоріч скеровано  1,45 млн грн.

За інформацією директора Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлани Прищепи, в закладі працює 61 гурток, де займаються 1288 вихованців.

«У нас 8 напрямків роботи, фаворитом є художньо-естетичний напрямок, а родзинкою даного напрямку – танцювальні гуртки. Комфортний та сучасний танцювальний зал із новою музичною апаратурою нам був вкрай необхідний, щоб проводити репетиції на високому рівні”, – розповіла Світлана Прищепа.