У школі юних журналістів знову розпочався навчальний рік

У школі юних журналістів знову розпочався навчальний рік. Майбутні акули пера на вихідних побували на першому занятті у Харкові. Лекцію слухали школярі з 15 районів Харківщини. Дехто з них вже має певний досвід співпраці з районними ЗМІ.

 

У Харкові знову зліт молодих акул пера. Назарій Малик приїхав із міста Лозова вперше на лекцію до школи юного журналіста. Каже, що планує пов’язати з цією професією своє життя, бо вона йому по душі.

Назарій Малик, юнкор

В первую очередь это коммуникабельность, общение с людьми. Нужно к каждому человеку найти свой подход.

У перший день занять діти отримали завдання. Вони повинні були написати, чому вирішили стати акулами пера та відвідати уроки Школи юного журналіста. Одинадцятикласниця Катерина Зоярна з Краснокутська вже рік друкується у районній газеті і точно знає, що хоче стати саме журналістом.

Катерина Зоярна, м. Краснокутськ

За той рік, який я знахожусь у журналістиці, мене ця професія приваблює і я вже не уявляю без неї своє життя.

На лекції начальник управління преси та інформації Вікторія Маренич розповіла юним журналістам про історію харківської журналістики та зазначила, що наступного разу школярі матимуть змогу отримати практичні навички кореспондентів.

Вікторія Маренич, начальник управління у справах преси та інформації ХОДА

Это то место куда вы можете прийти и встретиться с профессиональными, которые расскажут о своей деятельности по разным направлениям абсолютно. Сможете побывать, а у нас есть договоренность как было в прошлом году с телекомпаниями, с газетами.

Наступні три заняття Школи юного журналіста відбудуться в листопаді та грудні. Учні матимуть змогу випробувати власні сили за трьома напрямками: газетна журналістика, радіожурналістика та тележурналістика.

 

Світлана Слободян