У селищі Буди працює відновленний Будинок Культури

Майже рік у селищі Буди працює відновлений після занепаду будинок культури. Втім поважних гостей будяни прийняли лише зараз, після завершення останніх оздоблювальних робіт. Губернатор Харківщини Михайло Добкін відвідав наразі селище та пройшовся по новеньких відремонтованих залах клубного закладу.

 

Селище Буди славетне на всю Україну своїм фарфором та фаянсом, зазнало значних збитків після закриття Будянського заводу. У 2006 підприємство зупинилося. Разом із ним почала вимирати інфраструктура – зокрема Будинок культури, який залишився на балансі мертвого заводу.

Валентина Козик, директор будинку культури

Клуб работал. В неотапливаемом помещении проводились встречи, вечера, но в основном проводились в зале кинозала, но оно тоже подлежит ремонту.

Взимку минулоріч після масштабної реконструкції заклад знову відкрив двері. Завдяки коштам спонсорів та обласної громади селянам повернули місце для дозвілля. Найбільше раділа відновленню роботи клубу малеча, адже тут відкрили вокальний, танцювальний, драматичний гуртки, а також музей, де експонують раритетні речі першого управителя фаянсового заводу. А місцевий хор “Будяночка” взагалі став постійним учасником регіональних фестивалів. Головне, зауважив губернатор, діти навчаються безкоштовно.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Мы сегодня находимся в абсолютно удобном, комфортном, надеюсь теплом помещении, где будут приятно проводить время дети и взрослые люди, которые вышли уже на заслуженный отдых.

Клуб ремонтували майже рік. Перекрили стелю, підключили опалення і наразі завершили оздоблювальні роботи. Тож очільників області запросили в оновлений заклад лише зараз. Стрічок не перерізали, та урочистостей для владників місцеві мешканці не влаштовували, губернатор зазначив, що головне не пафосність його приїзду, а повернення клубу для будян, чому влада безпосередньо посприяла. Користуючись нагодою будяни розповіли губернатору і про наболіле. Бідкалися про дороги, перебійне водопостачання та інші життєві негаразди. Михайло Добкін запевнив – усі скарги будуть розглянуті і кошти на вирішення нагальних потреб мешканців шукатимуть в обласному бюджеті.

 

Вікторія Котова