У саду Шевченка поранено міліціонера

Хотів вирішити конфлікт мирним шляхом – отримав ножове поранення. Напередодні біля оперного театру співробітника патрульної служби вдарили ножем. Правоохоронець був у штатському. Він відпочивав у парку, побачив сварку та зробив хуліганам зауваження.

 

Близько одинадцятої вечора біля цього кіоску кілька чоловіків голосно сварились та лаялись. До них підійшов молодший сержант, що відпочивав у парку, представився та запропонував не порушувати громадський порядок. У відповідь отримав удар ножем.

затриманий

Я нанес ему удар в область лица и скрылся. Из-за чего конфликт произошел – не помню, так как был пьян.

Незважаючи на поранення, сержант встиг викликати міліцію. Швидка доправила постраждалого до лікарні. Нападника затримали за лічені хвилини. Ним виявився 19-річний мешканець Ізюму. За кілька годин правоохоронці знайшли його товарища – співучасника злочину. Наразі проти чоловіків порушено кримінальну справу за статтею хуліганство.

Ігор Сенчук,заст. голови облуправління міліції

По гарячим следам был также задержан второй преступник, который участвовал в совершении преступления. На сегодняшний день возбуждено уголовное дело Дзержинским райотделом милиции по статье 246 часть 4.

Ця стаття передбачає позбавлення волі терміном до 7 років.

 

Анастасія Горєлкіна