У розвитку тваринництва Харківщині допомагатимуть бізнесмени з Чехії (відео)

Бізнесменам із Чехії покажуть аграрний потенціал Харківщини. Обласні владники певні – співпраця буде взаємовигідна.

 

Сировина – харківська, обладнання – чеське. Обласні владники та аграрії Харківшини зустрілись із представниками чеської фірми, що виробляє обладнання. Серед її клієнтів – сільгоспвиробники Польші, Білорусі та та Росії. Наразі, промисловці з Чехії готові запропонувати вигідні умови українцям.

Вацлав Скерик, ген. директор фірми (Чеська республіка)

Я дуже щасливий, тому що зараз знаходжусь в Україні. Ми думаємо, що Україна має дуже гарний потенціал для розвитку сільського господарства. У вас дуже сприятливий для цього клімат. Як сказав ваш віце губернатор – гарний потенціал для того, щоб забезпечити всіх харчами.

Нагадаємо, в рамках меморандуму про співпрацю, що його підписали сільгоспвиробники Харківщини, вони сприятимуть розвиткові тваринницької галузі. Віце-губернатор Віталій Алексейчук певен, досвід чеських колег допоможе виконувати пункти меморандуму.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Крім того, що ми даємо продукцію це ще й нові робочі місця круглогодічно для наших селян. Це соціальна сфера, це все, що потрібно для села.

Купувати кішку у мішку іноземцям не пропонують. Промисловцям із Чеської республіки покажуть які аграрні підприємтсва є лідерами галузі. Саме вони і є їх поетнційними клієнтами.

 

Олексій Кулаков

httpv://youtu.be/RpeVtJuHPHI