У прикордонників нова техніка

По сніговим заметам – як по дорозі. У харківських прикордонників з’явились два снігоходи. Раніше кордон патрулювали на лижах або ж пішки, бо проїхати сніжним полем на машині майже не можливо.

 
Їде засніженим полем як по шосе – нахвалюють прикордоники нові снігоходи. Вони у харківському прикордонному загоні з’явилися тиждень тому. Невеликий снігохід – три метри завдовжки та вагою 250 кілограмів витримує двох дорослих чоловіків. Переваги нової техніки прикордонники вже встигли оцінити – нею зручно керувати, можна розігнатись майже до 100 кілометрів на годину та долати замети заввишки з людський зріст. А головне – наздогоняти тих, хто незаконно переходить кордон, набагато легше, аніж на автомобілі.

Сергій Самойлов, дільничий інспектор прикордонної служби

Сложность была в том, что было очень много снега, сложно отряду выдвинуться. По-этому использовали снегоход. Был наряд “Секрет”, который выезжал на негохлде. Так что уже участвовал в задержании.

Два снігоходи у харківських прикордонників з’явилися завдяки програмі уряду Сполучених штатів щодо запобігання поширенню масової зброї та боротьби з транскордонною злочинністю. На них щодня патрулюють кордон та виїжджають на термінові виклики. Нова техніка дозволяє полегшити роботу прикордонників.

Дмитро Журавель, в.о. начальника відділу прикордонної служби “Веселе”

Є підігрів сидінь і підігрів ручок. Там, де пасажир знаходиться на задньому сидінні теж обігрів ручки. Тобто навіть у таку холодну погоду прикордонники можуть комфортно нести службу.

Ще чотири снігоходи у рамках програми отримали прикордонники Сумської та Луганської областей.

 

Анастасія Горєлкіна