У пріоритетах Уряду – будівництво доріг

У п’ять разів збільшити обсяги дорожнього будівництва – таке завдання поставив перед українським дорожниками прем’єр Микола Азаров. Сьогодні Азаров взяв участь у відкритті руху на новозбудованій ділянці автодороги «Київ-Ірпінь». Прем’єр певен, новобуди, на кшталт того, що відкрили сьогодні, запорука успішного розвитку країни та гарантія підвищення соцтандартів водночас.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Не будем строить – не будет и зароботной платы. Вот это мы должны очень четко себе заложить в наше сознание. Обязательно должны строить, модернизировать страну и только это даст нам возможность повышать пенсии и зарплаты. Только это. Других рецептов никто в мире не придумал.

Поки рух на новозбудованій дорозі відкритий лишень для автівок та автобусів, вже в травні нею поїдуть вантажівки, а до кінця року налагодять і рух тролейбусів. Вітаючи дорожників з новобудом, Микола Азаров наголосив – минулоріч, вперше, за два десятки років незалежності збудовано дві тисячі кілометрів нових автодоріг. А от почивати на лаврах ніколи, каже глава Кабміну. Аби вже існуючі автошляхи не були головним болем для кермувальників, а дорожня інфраструктура розвивалась, щороку потрібно будувати приблизно десять тисяч кілометрів доріг. А це у п’ять разів більше, аніж нинішні обсяги дорожнього будівництва.

 

Юлія Губська